• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Photos Düzenlenen Fotoğrafların Kopyasını Kaydetmiyor

Google Photos Düzenlenen Fotoğrafların Kopyasını Kaydetmiyor

0
0
0
0
0
Google Photos uygulamasının Android sürümü güncellendi ancak yeni sürüm bazı kullanıcıları mutlu etmeyecek. Uygulama üzerinde düzenlenen fotoğraflar için artık orjinal kopya yaratılmıyor.

Google'ın Photos uygulaması birçok kullanıcı tarafından beğenerek kullanılıyor.  Özellikle depolama alanı yetersiz olan ve fotoğraflarını bulut ortamında saklamak isteyen kullanıcıların tercihi olan Google Photos'un yeni Android sürümü önemli bir özelliği ortadan kaldırdı.  Yeni sürüm ile birlikte kısmen değişen tasarıma sahip olan kullanıcılar, düzenlenen fotoğrafın kopyasına artık ulaşamayacak. 

 Özgün Fotoğraflar Otomatik Kopyalanmıyor

Son güncellemeye kadar, Google Photos uygulamasında bir fotoğraf düzenlenmek istendiğinde, fotoğrafın özgün kopyası otomatik olarak alınıyor ve ardından düzenleme işlemi gerçekleştiriliyordu. Yeni sürümde ise özgün kopya alınmıyor ve düzenlenen fotoğrafın hem bulut ortamındaki hem de telefonunun lokal hafızasındaki kopyası değişiyor. Değişiklikler daha sonra geri alınabilse de önemli fotoğraflarınızda özgün yedeği kendinizin almasını mutlaka öneririm. 


Google Photos uygulamasının güncel sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.
 

  Google Fotoğraflar Mobil Uygulamasını İndir
 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0