• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Play, Türkiye’deki Gazete ve Dergileri Tek Bir Uygulamada Topladı

Google Play, Türkiye’deki Gazete ve Dergileri Tek Bir Uygulamada Topladı

0
0
0
0
0
​Google bugün itibariyle Türkiye’deki Google Play kullanıcılarının, ülkemizdeki önemli gazete ve dergilere Google Play Gazetecilik uygulaması üzerinden abone olabileceklerini duyurdu.
Google bugün itibariyle Türkiye’deki Google Play kullanıcılarının, ülkemizdeki önemli gazete ve dergilere Google Play Gazetecilik uygulaması üzerinden abone olabileceklerini duyurdu.

Bu uygulama sayesinde güncel haber başlıklarını, siyasi, moda ve seyahatle ilgili tüm farklı haberleri yakından takip edebileceksiniz.

Play Gazetecilik sayesinde takip ettiğiniz dergi ve gazete dışında blogları da tek bir noktada toplayabiliyorsunuz. İlgili alanınıza göre haberler, takip sıklığınıza göre daha üst kısımlarda bulunuyor. Uygulamayla birlikte haberleri tablet ya da akıllı telefonunuzdan en rahat okuyacak şekilde optimize edebiliyorsunuz.Tek bir parmak kaydırmayla resimlere, ses ve videolara uygulama içerisinden rahatça ulaşabiliyorsunuz. Eğer ilginizi çeken bir makaleyi daha sonra okumak istiyorsanız, işaretledikten sonra çevrimdışı olduğunuz zaman da okuyabileceksiniz.

Gazetecilik uygulamasıyla yabancı kaynakların yanı sıra Türkiye’den 60’ın üzerinde yayına Google Play Gazetecilik uygulamasını şuradaki linkten indirebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0