• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Play Hediye Kartları, Çok Yakında Türkiye'de de Kullanılacak

Google Play Hediye Kartları, Çok Yakında Türkiye'de de Kullanılacak

0
0
0
0
0
Google Play Hediye Kartları yakında ülkemizde de kullanılmaya başlıyor!
Günümüzün en temel ihtiyaçlarından biri haline gelen teknolojik aletler son zamanlarda hediye konusunda en çok tercih edilenlerden. Özellikle oyun konusunda korsancılığa olan ilgimiz kadar hediye olarak konsol ve oyun alma eğilimimiz de günümüzde artmış durumda. (Hatta artık korsan yerine orjinal kullanımının artması, kullanıcıların birbirini teşvik etmesini görmek de sevindirici)

İşte bu durumu gören Google, kısa süre içinde perakende satıcılara Google Play Hediye Kartı dağıtımına başlayacağını ve Google Play Mağazası'ndaki destek sayfasının hediye kartları ile ilgili bölümüne Türkiye'yi de yerleştireceğini açıkladı.

25TL, 50TL ve 100TL değerlerinde olacak hediye kartları ile Android uygulamalarına ve oyunlarına düşkün olan yakınlarınıza bu uygulamaları satın alması ya da uygulama içi satın almaları kullanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ülkemizde de kullanıma açılan Google Play Kitaplar için de kullanabilen bu hediye kartları ile Android cihazlarda okumak için kitap satın alabileceksiniz.

Tarih olarak bir bilgi yer almasa da bugün eklenen ibare sonrası 2015'e girmemiz ile beraber mağazalarda satışa başlayacağını düşünüyorum. Bakalım hediye seçmekte zorlananlar için güzel bir alternatif olan hediye kartlarının Google Play versiyonu ülkemizde ilgi görecek mi?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0