• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Play'in Yeni Tasarımından İlk Fotoğraflar Geldi!

Google Play'in Yeni Tasarımından İlk Fotoğraflar Geldi!

0
0
0
0
0
Google Play Store'un yeni tasarımlarının kullanıcılara ne gibi özellikler sunacağının gösterildiği fotoğraflar paylaşıldı.
Bildiğiniz gibi Google'ın mühendislerinden birisi olan ve önceden birkaç yeniliği tanıtmasıyla gündeme gelen Kirill Grouchnikov, bu sefer de Google Play Store'un hakkında yaptığı konuşmayla gündeme geldi. Kirill Grouchnikov, öncelikle bir konuşmasında Google Play Store hakkında üstü kapalı bir şekilde çalıştıklarını belirtti, bunun hemen ardından da Play Store'un yeni tasarımının görülebildiği birkaç fotoğrafı paylaştı.

Mühendisinin yaptığı açıklamalara ve fotoğraf paylaşımlarına rağmen Google'ın bu tasarım yenilenmesi hakkında konuşmamış olması, yeniliğin kullanıcılara ne gibi özellikler sunacağının tam olarak bilinmemesine neden oluyor. Kirill Grouchnikov tarafından dün paylaşılan fotoğraflara bugün yenileri eklendi fakat hala bu güncellemenin hakkında detaylı bilgiye sahip değiliz.


Dünya üzerindeki telefon kullanıcılarının çok büyük bir kısmı Android işletim sistemini kullanıyorlar. Android işletim sisteminin içerik indirme platformu olan Google Play Store'un yenilenmesi, bu kullanıcı sayısından dolayı son derece önemli. İlerleyen günlerde bu kadar çok kullanıcısı bulunan Google'ın, onlara ne gibi yenilikler sunduğunu daha iyi görebileceğiz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0