• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Play Store'a 5.4.10 Versiyon Güncellemesi Geldi

Google Play Store'a 5.4.10 Versiyon Güncellemesi Geldi

1
1
1
0
0
Google'ın Android platformuna ait uygulama platformu Google Play Store 5.4.10 sürümüne güncellendi. Görünüş konusunda tek değişikliğin dikkat çektiği güncelleme ile uygulama sayfalarında üst bar şaffaflaşacak.
Google'ın Android platformuna ait olan ve uygulama mağazası Google Play Store'a tekrar bir güncelleme geldi.

Güncelleme sonrası 5.4.10 sürümüne yükselen Play Store'da büyük bir değişiklik bulunmuyor. Sadece bir görsel değişikliğin dikkat çektiği güncellemede ufak tefek hatalar da giderilmiş.Gördüğünüz gibi ilk bakışta bir fark yokmuş gibi anlaşılan uygulama sayfalarında biraz dikkat ettiğimizde üst barın şeffaflaştığını görmekteyiz. Normalde Android 5.0 Lollipop cihazlarında yeşil olarak görünen üst çubuk artık uygulamanın kapak resminin üzerine gelerek şeffaf olarak görünmekte.

Ayrıca Google Play Store'a ait olan Widget'ın da kaldırıldığı görülen güncellemede bunun sebebinin bu widget'ın kullanılmaması olarak gösterilmiş. Bu iki değişikliğin dışında ufak tefek hata düzeltmelerini de içerdiği düşünülen güncellemeye it bu değişikliklerin sadece saf Android 5.0 Lollipop kullanan Nexus cihazları ve AOSP ROM kullanıcıları tarafından fark edildiğini belirtmiş olalım.

Merak eden ve güncellemeyi şimdiden indirmek isteyen kullanıcılar bu adres üzerinden APK Mirror'daki Download ikonuna tıklayarak güncellemeyi cihazlarına APK olarak indirip kurabilirler.
1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0