• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Play Store'da "Ön Sipariş" Devri Başladı!

Google Play Store'da "Ön Sipariş" Devri Başladı!

0
0
0
0
0
Google Play Store'da artık "ön sipariş" devri de başlıyor. İlk olarak Terminator Genisys: Revolution oyunu ile açılam özellik artık daha sonraları da yoğun olarak kullanılacaktır.
Bildiğiniz gibi birçok üründe artık "ön sipariş" adı verilen bir dönem bulunuyor. Ürün tanıtıldıktan sonra başlatılan bu evrede cihazı beğenirseniz satışa çıkacağı zaman ilk sahip olmak için sipariş vererek sahip olabiliyorsunuz.

Günümüzde en çok telefon ve mobil teknolojilerde rastladığımız bu işlem şimdi de Google Play Store'a geldi. İlk olarak Terminator Genisys: Revolution oyununda görünen ön sipariş evresine Google, oyunun ücretsiz olması sebebiyle "Ön Kayıt" adı vermiş.Yani artık Android platformu uygulama ve oyun geliştiricileri oyunları daha çıkmadan Google Play Store'a ekleyerek ön kayıt alabilecekler. Ön kayıt yaptıran kullanıcılar ise oyun indirilmeye sunulduğunda bildirim alarak oyuna ilk sahip olanlardan biri olma şansı yakalıyorlar.Tahminlerime göre bu ön kayıt durumu, ücretli uygulamalarda ve oyunlarda ön satışa dönerek belirli indirimler de uygulanabilir olacaktır. Şu an için detayları bilinmeyen ön kayıt işlemi Terminatör oyunu ile ilk defa karşımıza çıkmış oldu.Kaynak: Google Play Store
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0