• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Play Store'da PayPal ile Ödeme Sistemi Ülkemizde De Başladı

Google Play Store'da PayPal ile Ödeme Sistemi Ülkemizde De Başladı

0
0
0
0
0
Google'ın yaklaşık 1 yıl önce duyurduğu PayPal ile ödeme sistemi sonunda ülkemize de geldi. Hem de Mayıs ayı indirimleri ile!
Google Play Store'daki ücretli içerikleri satın alabilmek için Google'a herhangi bir kredi veya banka kartımızı eklememiz gerekiyor ve Google Wallet ile bu işlemi yapabiliyorduk. Ancak taa bir yıl önce buradan sizlere aktardığımız PayPal ödeme sistemini başlatan Google ülkemizi buna dahil etmemişti.

Birçok kişinin aktif olarak kullandıkları PayPal platformu da bugün itibariyle ülkemize açıldı. Yani artık Google Play Store üzerinden PayPal hesabımızla ödeme işlemi yapabiliyoruz.Ayrıca bir de güzel bir kıyak yapılan bu ödeme seçeneğinde PayPal Nakit Kart sahiplerinin bu kart ile yapacakları ödeme işlemlerinde %50 indirim sağlanacak. 1 ay geçerli olan bu kampanya ile Mayıs ayı içerisinde yapacağınız Google Play Store ödemelerinde bu indirimi kazanabilirsiniz.

PayPal nakit kartı ise ister kendi internet sitesinden isteyebilir, isterseniz Migros gibi birçok süpermarketten belli ücret karşılığında satın alabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0