• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Takvim, 10. Senesini Yeni Bir Özellikle Kutluyor!

Google Takvim, 10. Senesini Yeni Bir Özellikle Kutluyor!

0
0
0
0
0
Google Takvim, 10. Senesini Yeni Bir Özellikle Kutluyor!
Google Takvim, 10. senesine özel olarak "hedefler" özelliğini kullanıma sundu. Bu özellik sayesinde herhangi bir güne hedef atayabilir ve bunları düzenleyebilirsiniz.
Google'ın çeşit çeşit hizmetlerinden birisi olan Google Takvim, kullanıma sunulmasının 10. yılını kutluyor. Kutlamayı sıradan bir Doodle ile yapmak yerine, tercihini daha kullanışlı bir seçenekten yana yapan Google, Google Takvim uygulamasına "hedefler" isimli yeni özelliği getirdiğini duyurdu.

İsminden de anlayabileceğiniz gibi bu bir hedef atama özelliği. Uygulamayı kullanarak belirli günlere hedef atayabileceksiniz ve bu günlere gelene kadar atadığını hedefinizi gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Uygulamanın bu yeni özelliğini spora yapan kişilerin veya sınava çalışan öğrencilerin kullanabileceğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda bu hedef atama özelliği, programınızdaki en uygun zamana göre kendi tarih atamasını da gerçekleştiriyor. Örneğin Google Takvim'e 5 gün boyunca spora gitmeniz gerektiğini girmiştiniz. Ardından 20 saat ders çalışmanız gerektiğini belirten bir hedef atıyorsunuz ve uygulama "ne sıklıkla?" "en uygun zaman hangisi?" sorularını size yöneltiyor. Bu soruları cevaplamanızın ardından da size en uygun olan zaman dilimini otomatik olarak belirliyor.
 

Tabii ki bu özelliği kullanmak yerine atamaları kendiniz de yapabilir ve sadece hedeflenen güne kadar çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.
 
  Google Calender

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0