Google, Tango Tablet Üretimine Başlıyor

0
0
0
0
0
Google, Tango Tablet Üretimine Başlıyor
Gerçek zamanlı konumlandırma yapan ve etrafınızdaki tüm nesnelerin boyutlarını sanal ortama aktarmanıza olanak sağlayan bu tabletler oldukça ilgi çekici.
Akıllı telefonlara ekstra özellik olarak gün yüzüne çıkan Tango projesi, sadece bu özelliği ile dikkat çeken tabletlere dönüşüyor. Gerçek zamanlı konumlandırma yapan ve etrafındaki tüm nesnelerin boyutlarını sanal ortama aktarmanıza olanak sağlayan bu tabletler oldukça kullanışlı ve ilgi çekici.

Söz konusu tablet modellerinin aynı proje kapsamında üretilen telefonlar gibi çift kamera ve kızılötesi sensörler ile donatılması planlanıyor. Geliştirme aşamasından sonra bütün kullanıcılara sunulacak olan tabletlerde yapabileceklerinizin sınırı yok.

Google’ın henüz prototipleri üretim aşamasında olan bu tabletlerin üretimi tamamlandıktan sonra geliştiricilere dağıtılacağı ve bu teknolojiyi daha da ileriye taşımayı amaçladığı söyleniyor.  Teknoloji konusunda her zaman daha da ileriye giden Google bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı fakat tango tabletleri önümüzdeki ayın sonunda yapılacak olan I/O etkinliğinde geliştiricilere sunulacağı söyleniyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0