• Anasayfa
  • Mobil
  • Gücünü Güneş Enerjisinden Alan Kıldan İnce Şarj Cihazı: Solar Paper

Gücünü Güneş Enerjisinden Alan Kıldan İnce Şarj Cihazı: Solar Paper

1
0
0
0
0
Solar Paper, bu zamana kadar piyasaya çıkan şarj cihazlarından farklı olarak kullanım pratikliği, incelik ve maksimum performans sunuyor.
Akıllı telefon kullanan herkesin bildiği üzere bu cihazların en büyük sorunu şarjının çabuk bitmesidir. Hayatımıza giren çeşitli uygulamalarla da zaten az dayanan şarjın daha da aza inmesi çile olmaktan çıkıp tam anlamıyla bir kabusa dönüştü. 

Bu yaraya ilaç olmasına yönelik piyasaya çıkarılan çeşitli ürünler ise çoğu zaman kullanıcıları bir nebze de olsa mutlu etmeyi başarıyor. Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkan ve güneş enerjisinden güç alan Solar Paper, kullanım kolaylığı ve yapabildikleriyle rakiplerin bir adım önünde ilerleyecek gibi görünüyor. İnceliğin ne demek olduğunu kullanıcılara kanıtlamak isteye Solar Paper’ın üzerinde USB girişi bulunuyor ve 2.5-10 watt aralığında güç üretebilen modelleri mevcut. Bu modellerin üzerinde ise küçük bir ekran yer alıyor. Bu ekran sayesinde ise ne kadar enerji üretildiğinizi kolaylıkla anlaşılabiliyor. Su geçirmez özelliğine de sahip olan Solar Paper, yaşadığınız yerde güneşli bir hava hakimse iPhone 6’yı 2.5 saatte şarj edebiliyor. Eğer bu projeye kafanız yattıysa Kickstarter üzerinden 70 dolarlık bağış yapmanız gerekiyor. Projeye bağış yapanların Solar Paper’a Eylül ayında kavuşacağını da haberimize ekleyelim.  


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0