Haftanın En İyi Mobil Oyunları #13

1
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #13
Klasikleşen "Haftanın En İyi Mobil Oyunları" listemizde 13. haftada bu sefer sırf eğlence içerikli oyunlar ile karşınızdayız.
13. haftasına geldiğimiz ve 2016 yılının ilk listesi olacak olan "Haftanın En İyi Mobil Oyunları" konseptimizde Fobito ekibi ile beraber sizler için yine 6 tane birbirinden eğlenceli oyunlar hazırladık.

Bu sefer aksiyon yerine hem eğlence hem de sizi hırslandıracak oyunlar ile beraberiz. Aynı zamanda Windows Phone için ise ayrı bir oyun yerine yeniden 3 platformda da bulunan bir oyun ile listemize ekledik. Ancak yine klasikleşen uyarımızı yapmadan geçmeyelim; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. 

Şimdi ise 2016'nın ilk, konseptimizin 13. listesine başlayalım;

 

 Major Tom - Space Adventures (Android & iOS)

 

Materyal tasarım oyunları ile kullanıcılarının beğenisini kazanan Planet of the Apps'in son oyunu Android ve iOS platformunda bulunuyor. Eğlenceli bir arcade oyun Major Tom'da meteorların arasında eğlenceli ve aksiyon da içeren yapısıyla sizleri telefon ve tabletinizin başında saatlerce oturtabilir. Ücretsiz de olmasıyla mis gibi gelecek oyun açıkcası retro tarz oyunların yeni hali gibi takdire şayan bir yapıda.
 
  Mayor Tom - Space Adventure İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Piano Tiles 2 (Don't Tap The White Tile 2) - (Android & iOS)

 

İlk oyunuyla inanılmaz derecede popüler olan Piano Tiles'ın ikinci oyunu çok daha kaliteli, daha eğlenceli ve çok daha rekabetçi yapısıyla sizleri bağlayacaktır. Hem eşsiz müzikler ile dinlenecek ve eğlenecek, aynı zamanda sadece siyah piyano tuşlarına dokunurken hızlanan oyunda beyazlara dokunmamak için pür dikkat olacaksınız. Birinci oyununu oynayanlar bu oyunu çoktan indirmiş bile olabilir. Hiç oynamamış olanlar ise bi denemeden geçmesin diyorum.
 
  Piano Tiles 2 (Don't Tap The White Tile 2) İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Scrubby Dubby Saga (Android & iOS)

 

Candy Crush ile dünyayı kasıp kavuran, Facebook'tan can istekleriyle hiç oynamamışları bile haberdar eden King adlı yapım şirketi Candy Crush ve Candy Crush Soda'dan sonra sıradaki efsanesini de çıkardı. Scrubby Dubby Saga adıyla çıkan oyun başta size "Scooby Dooby Dooo" der gibi bir his uyandırıyor gibi gelebilir. Ancak oyunda bu sefer sabunlarla takılıyoruz. Candy Crush sevip yeni bir oyun arayanlara ilaç gibi gelecektir.
 
  Scrubby Dubby Saga İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Shardlands (Android & iOS)

 

PC, Mac için de bulunan Shardlands isimli efsanevi olabilecek oyun son dönemlerin en sevilen indie yapımlarından biri olmaya aday. Advanture tarzı aynı zamanda bulmacaları da barındıran oyunun özellikle tabletlerde oynanması daha bir zevkli olduğunu belirtelim. Hem kafa yoracağınız hem de grafiklerini hayran hayran izleyeceğiniz bu harika oyun ücretsiz olarak yayınlanınca daha bir hoş olmuş sanki. Ama iOS'te 2.99TL bir ücreti var.
 
  Shardlands İndir [Android: ÜCRETSİZ / iOS: 2.99TL]
 

 Sky Hoppers (iOS)

 


Arcade türüne güzel bir alternatif olacak olan Sky Hoppers, hem müzikleri olarak o eski atari zamanlarını aynı zamanda retro görünümü ile çerezliğk oyununuz olacaktır. Gizli yolları keşfederek gökyüzünde ilerlediğiniz oyun gerçekten boş anlarınıza eğlence ve zevk katacak bir yapım olarak görülüyor. Şu anda sade iOS kullanıcılarına özel olan oyun ilerleyen zamanlarda belki diğer platformlara da gelebilir.
 
  Sky Hoppers İndir [ÜCRETSİZ]

 
 

 Nitro Nation (Android, iOS & Windows Phone)

 

Normalde Android ve iOS'te uzun süredir bulunan Nitro Nation sonunda Windows Phone platformuındaki yerini aldı. Mobil platformun en iyi drag yarışı olarak da söylenen Nitro Nation'u zaten birçoğunuz duyup oynamıştır diye tahmin ediyorum. Eğer oynamayan ve yarış oyunlarını sevenleriniz varsa kesinlikle kaçırmadan indirip oynasın. Hem grafikleri hem de arabaları ile şahane oyunun artık tadına WP kullanıcıları da bakabilir.
 
  Nitro Nation İndir [ÜCRETSİZ]

 
 Son olarak listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0