Haftanın En İyi Mobil Oyunları #15

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #15
Haftanın en iyileri ile karşınıza çıktığımız listemiz yine dopdolu olarak karşınıza geliyor.
Webtekno olarak Fobito ekibi ile ortaklaşa hazırladığımız ve sizler için bu hafta içinde çıkan ya da keşfedilen en iyi oyunları sunarak hem daha önce çıkan ve sıkılmaya başladığınız oyunlara alternatif, hem de yeni oyun arayanlara kolaylık sağlamaya çalışıyoruz. 15. haftasına kadar geldiğimiz bu projede bu hafta da yine dopdolu bir içerik ile karşınızdayız.

Bu sefer daha minimalist oyunlar ile geliyoruz ve artık her hafta takip edenlerin ezberlediği uyarımızı yapmadan da geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise her platfromda bulunan güzel bir oyun olduğunu belirtelim.

Şimdi, oyun zamanı!

 

 Le Voyage (iOS)

 

Fransızca "Yolculuk" anlamına gelen bir kelime ve esinlenildiği eserin Jules Verne'nin neredeyse herkes tarafından okunmuş olan Ay'a Yolculuk romanı. Aynı zamanda Georges Méliès'in yönetmenliğini yaptığı filmden de esinlenen geliştirici Hugo Hernan Saez, bizlere oldukça ilginç bir oyun sunmuş. siyah-beyaz grafiklere sahip olmasına rağmen sizi bağlayan bir yapıda olan Le Voyage, iOS kullanıcıları şçin bambaşka bir deneyim sunacağını tahmin ediyorum.
 
  Le Voyage İndir [ÜCRETSİZ]

 
 

 The Smurfs: Epic Run / Şirinler Epic Run (Android & iOS) 

 


"Uzuun yıllar önce ormanın derinliklerinde yaşayan küçük mavi yaratıkların olduğu gizli bir köy vardı. onlar kendilerine Şirinler derdi..." diye başlayan klasik girişiyle 7'den 77'ye izleyenleri ekrana kilitleyen bu çizgi filmin şimdi de Ubisoft'un elinden çıkan bir oyunu oldu. Rayman Adventures gibi tarzdaki oyunlara çok benzeyen Şirinler Epic Run'da Gargamel ve Azman ikilisinin kilitlediği Şirinleri kurtaracağız. Denemeye değer.
 
  Şirinler Epic Run İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Star Trek Timelines (Android & iOS)

 


Türkiye'de unutulmaz aktör Sadri Alışık'ın Turist Ömer serisinde "Turist Ömer Uzay Yolunda" olarak geçen Star Trek, yani Uzay Yolu filminin resmi oyunu olan Star Trek Timelines adlı oyun Android ve iOS cihazlarında bir hayli zevkli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Strateji bazlı RPG oyunu olan Star Trek Timelines özellikle bu yapımı sevenler için güzel bir hava katacağı kesin.
 
  Star Trek Adventures İndir [ÜCRETSİZ]
 

 The Pit (Android & iOS)

 

Sıkıntılı ve sinir bozucu oyun yaparak bağımlılık yaratan firma haline gelen Ketchapp'ın o efsane ekibinden bir yeni oyun daha. The Pit adındaki yeni oyunlarında sonsuz koşu oyunlarına benzeyen basit bir oyun ortaya çıkarmışlar. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi bir yandan içten içe bağımlılık yaparken diğer bir yandan sizin sinirlerinizi alt üst edecek.
 
  The Pit İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Voxel Fly VR (Android & iOS)

 

Deneysel bazda 3 boyutlu bir dünya yaratan ve uçan arabalar gibi geleceğin klasik düşüncelerini konu alan Voxel Fly VR'ın en dikkat çekici özelliği adından da anlaşılacağı gibi VR, yani sanal gerçeklik desteği. Cardboard gibi telefonunuzdan sanal gerçeklik deneyimi yaşayabileceğiniz bir ekipmanınız varsa oynamaktan fazlasıyla haz alacağınız oyun Cardboard olmadan da oynanabiliyor. Ama VR'ın vereceği tad apayrı olduğunu belirtelim.
 
  Voxel Fly VR İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Battle of Warplanes (Android, iOS & Windows Phone)

 

Battle of Warplanes aynı anda Android, iOS ve Windows Phone platformuna gelen ve gerçek zamanlı bir savaş deneyimi sunabilen bir mobil oyun olarak karşımızda. Oldukça güzel grafikleri ile göz dolduran oyun savaş uçağı ile düşman uçaklarını dağıtmaya çalışacağınız hoş bir yapım. Ücretsiz olmasıyla da dikkate değecek Batte of Warplanes kendini oynatacak bir oyun olduğu belli.
 
  Battle of Warplanes İndir [ÜCRETSİZ]


Bir haftanın daha sonuna geldik. Genel olarak minimalist oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0