Haftanın En İyi Mobil Oyunları #16

0
0
0
0
0
Haftanın en iyileri ile karşınıza çıktığımız listemiz yine bir haftalık pas geçme sonrası tekrar karşınızda!
Webtekno olarak Fobito ekibi ile ortaklaşa hazırladığımız ve sizler için bu hafta içinde çıkan ya da keşfedilen en iyi oyunları sunarak hem daha önce çıkan ve sıkılmaya başladığınız oyunlara alternatif, hem de yeni oyun arayanlara kolaylık sağlamaya çalışıyoruz. 16. haftasına kadar geldiğimiz bu projede bu hafta biraz gecikmeli geldi. Geçen haftaki farklı yoğunluklar neticesinde çıkaramadığımız listemizde artık geçen haftayı pas geçerek bu haftanın en güzelleri ile karşınızdayız.

Tabiki listemize geçmeden klasik uyarımızı da yapalım; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise ayrı olarak yer alacak.

Şimdi, oyun zamanı!


 

 Haftanın En İyi Android Oyunları


İçerisinde birbirinden güzel ve eğlenceli oyunları barındıran Android'e özel haftanın oyunları listemizde Hero Forces, Adventure Cube ve Sandstorm: Pirate Wars oyunları yer almakta. Bu oyunların aynı zamanda iOS platformunda olduğunu da belirtelim.
 
  Haftanın En İyi Android Oyunlarına Ulaşmak İçin Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayınız 

 Haftanın En İyi iOS Oyunları


Bu bölümde ise birbirinden güzel iOS için hazırladığımız listemiz bulunuyor. Sırasıyla Circle Path, Merged!, Adventure Cube ve Cartoon Wars 3 oyunlarının yer aldığı listedeki oyunlar Android için de bulunmakta.
 
  Haftanın En İyi iOS Oyunlarına Ulaşmak İçin Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayınız

 


 

 Haftanın En İyi Windows Phone Oyunu


Android ve iOS listemizden sonra tabiki unutmayacağımız Windows Phone kullanıcılarımıza özel bir oyun da bulunuyor. Sadece WP platformunda olan ve bilinen 2048 oyununa oldukça benzer olup bu platformdaki en iyisi olan oyunu da aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 
 addUp İndir [ÜCRETSİZ]


Bir haftanın daha sonuna geldik. Genel olarak minimalist oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0