Haftanın En İyi Mobil Oyunları #17

0
0
0
0
0
Haftanın en iyileri ile karşınıza çıktığımız listemiz bu haftada dopdolu geliyor!
Webtekno olarak Fobito ekibi ile ortaklaşa hazırladığımız ve sizler için bu hafta içinde çıkan ya da keşfedilen en iyi oyunları sunarak hem daha önce çıkan ve sıkılmaya başladığınız oyunlara alternatif, hem de yeni oyun arayanlara kolaylık sağlamaya çalışıyoruz. 17. haftasına kadar geldiğimiz bu projede bu hafta da birbirinden güzel oyunlar bulunuyor.

Tabiki listemize geçmeden klasik uyarımızı da yapalım; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise ayrı olarak yer alacak.

Haydi bakalım, listemize geçiş yapalım;


 

 Haftanın En İyi Android Oyunları


İçerisinde birbirinden güzel ve eğlenceli oyunları barındıran Android'e özel haftanın oyunları listemizde Arcane Knight, Marvel Avengers Academy, Lost in Harmony, Stickman Ghots Warrior ve Rapala Fishing oyunları yer almakta. Bu oyunların bazıları da aynı zamanda iOS platformunda olduğunu da belirtelim.
 
  Haftanın En İyi Android Oyunlarına Ulaşmak İçin Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayınız 

 Haftanın En İyi iOS Oyunları


Bu bölümde ise birbirinden güzel iOS için hazırladığımız listemiz bulunuyor. Sırasıyla Arcane Knight, All is Lost ve Lost in Harmony oyunlarının yer aldığı listedeki bazı oyunlar Android için de bulunmakta.
 
  Haftanın En İyi iOS Oyunlarına Ulaşmak İçin Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayınız

 


 

 Haftanın En İyi Windows Phone Oyunu


Android ve iOS listemizden sonra tabiki unutmayacağımız Windows Phone kullanıcılarımıza özel bir oyun da bulunuyor. Sevindirici bir haber olarak görebileceğimiz ve ilk olarak iOS'e çıkıp ardından Android'i de kasıp kavuran Traffic Rider artık Windows Phone'da! Zaman kaybetmeden aşağıdaki bağlant
 
 Traffic Rider İndir [ÜCRETSİZ]


Bir haftanın daha sonuna geldik. Genel olarak minimalist oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0