Haftanın En İyi Mobil Oyunları #19

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #19
Haftanın en iyi mobil oyunları listemiz kısa bir aradan sonra tekrar 19. bölümüyle devam ediyor.
Her hafta aralıksız olarak sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemizde kısa bir aradan sonra bu hafta 19'uncu haftamız oldu. Birbirinen güzel, eğlenceli ve aksiyon dolu oyunlarla geçen haftaların ardından bu hafta da sizlerin hoşuna gideceğine inandığımız yepyeni oyunlar ile geliyoruz.

Her hafta yaptığımız klasik uyarımıza da yapmadan geçmeyelim; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise normalde diğer platformlarda olan, fakar WP'ye yeni gelmiş bir oyun olarak yer alacak.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 Dark Sword (Android & iOS)

 

Karanlık bir tema ve tamamen Türkçe desteği ile dikkatleri üzerine çeken Dark Sword, Türkçe olarak da Karanlık Kılıç adıyla bulunabiliyor. Shadow Fight serisini andıran RPG oyunu seveceğinizi tahmin ediyoruz. Hem Android hem iOS'te yeni olan oyun ücretsiz olarak sunulmuş.
 
  Dark Sword (Karanlık Kılıç) İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Groove Planet (Android & iOS)

 

Ritmleri ile size ayrı bir eğlence katacak olan Groove Planet, iOS platformunda hali hazırda vardı fakat Android kullanıcıları ile yeni buluştu. Yeni bir müzik gezegeninde geçen oyunda istemsiz olarak kendinizi DJ sanabilirsiniz. Ritimlere göre miksere basmanız gereken ve böylece para olarak geçen notalar ile yeni binalar inşaa edip müzik diyarınızı geliştirmeniz gereken oyun gerçekten eğlenceli ve ücretsiz yapısıyla oynanmaya değer.
 
  Groove Planet İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Handbrake Valet (Android & iOS)

 

Profesyonel derecede otomobil kullanabilmek ve şov yapmak hepimizin hayallerinden biridir genellikle. Drift yapmak, dar bir parka son süratle giderken el frenini çekip dalmak vb düşlerimizi oyun olarak gerçekleştirebileceğimiz bir oyun olan Handbrake Valet tam bir usta sürücü işi. Pixel olarak grafiklere sahio olan oyunda son sürat giderken göreceğiniz park yerine şak diye el frenini çekip drift ile girmeniz gerekiyor. Hem biraz zor hem de sizi gaza getirecek oyunu denemekte fayda var.
 
  Handbrake Valet İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Legacy Quest (Android & iOS)

 

Minecraft + Diablo III diyebileceğimiz tipte bir oyun olan Legacy Quest, oldukça iyi grafiklere sahip bir RPG oyunu. Nexon tarafından yapılan oyun hikaye ve oynanış bazından oldukça kaliteli ve bu tarz oyunları sevenler için oldukça iyi ve denemeye değer bir oyun olarak dikkat çekiyor.
 
  Legacy Quest İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Rope Racers (Android & iOS)

 

Android ve iOS platformu için yayınlanan oldukça eğlenceli olan bu yarış oyunu tamamen online bir platforma sahip ve iplerden tarzan gibi atlaya atlaya birbirinizden önce bitirmeye çalışacağınız yapısıyla dikkat çekiyor. Kısa sürede patlama yapabilme kapasitesine saihp olan oyunu şimdiden indirip denemenizi tavsiye ediyorum.
 
  Rope Racers İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Windows Phone Bonusu: Pop The Lock (Kilidi Aç)

 

Android ve iOS tarafında oldukça sevilen ve ilginç yapısıyla dikkat çeken Pop The Lock, ya da Türkçe adıyla Kilidi Aç, artık Windows Phone platformuna da geldi. Adından da anlaşılacağı gibi bir asma kilidi açmaya çalışacağınız oyunda her seviye kadar kilitte açmanız gereken nokta oluyor. Bu sebeple oldukça zor olan oyunda sabır işi ise ön planda.
 
  Pop The Lock (Kilidi Aç) İndir [ÜCRETSİZ]

 
Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0