Haftanın En İyi Mobil Oyunları #20

0
0
0
0
0
Haftanın en iyi mobil oyunları listemiz bu hafta 20. bölümüyle devam ediyor.
Her hafta aralıksız olarak sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 20'nci haftamız oldu. Birbirinen güzel, eğlenceli ve aksiyon dolu oyunlarla geçen haftaların ardından bu hafta da sizlerin hoşuna gideceğine inandığımız yepyeni oyunlar ile geliyoruz.

Her hafta yaptığımız klasik uyarımıza da yapmadan geçmeyelim; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise normalde diğer platformlarda olan, fakar WP'ye yeni gelmiş bir oyun olarak yer alacak.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 Basketball Stars (Android & iOS)

 

Miniclip tarafından yeni piyasaya sürülen oyun gerçek zamanlı bir basketbol oyunu olunca oldukça eğlenceli bir hal oluyor. Arkadaşınız ile kapışabileceğiniz bir ortam yaratan oyun, istemsizce bağımlılık yaratabilir
 
  Basketball Stars İndir [ÜCRETSİZ]
 

 CCTAN (Android)

 

Zamanında oldukça sevilen BBTAN'ın devamı niteliğindeki CCTAN, 111% firması tarafından geliştirilen arcade tarzında bir oyun olarak dikkat çekiyor. Şu anda sadece Android platformunda ve ücretsiz. Unutmadan, bir önceki BBTAN'ı da buradan indirebilirsiniz.
 
  CCTAN İndir [ÜCRETSİZ]


 

 Faily Brakes (Android & iOS)

 

Araba sürerken başımıza gelebilecek en sakat işlerden biri olan fren patlamasını oyuna aktarılmış olan Faily Brakes, freni patlamış arabayla en uzağa gitmeye çalıştığınız bir arcade oyun. 3 boyutlu grafikleriyle dikkat çeken Faily Brakes, aynı zamanda fazlasyıla eğlenceli.
 
  Faily Brakes İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Tesla Tubes (Android & iOS)

 

Subway Surfers’ın geliştiricisi Kiloo Games'in yeni oyunu olan Tesla Tubes, Droo isimli doktora yardım etmeniz ve çeşitli bulmacaları çözmeniz gereken oldukça eğlenceli de olan bir oyun. Gittikçe zorlaşan yapısıyla üzerinde fazlasıyla düşünmenizi gerektirecek olan Tesla Tubes, tavsiyelerimizden biri.
 
  Tesla Tubes İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Winterstate (iOS)

 

Oynanış bakımından gerçekten eğlenceli olan bu oyunda, ilk aklıma Division'u andıran bir yapıya sahip. Statejik savaş türündeki Winterstate'te kullanacağınız taktikler zaman içinde gerçekten önem kanazıyor. Oyun sadece iOS'te. 
 
  Winterstate İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Windows Phone Bonusu: Tiki Taka Soccer

 

Arda Turan'lı Barcelona'nın futbol oynama stilinden ve Brezilya'dan alışılan tiki taka denilen bol paslı futbolu mobil platforma taşıyan Tiki Taka Soccer, hali hazırda Android ve iOS platformunda bulunuyorken WP'ye yeni geldi. İstemsizce sizi saracak ve oldukça eğlenceli futbol yapısıyla hoşunuza gidecek olan Tiki Taka Soccer, ücretsiz olmasıyla da denenmeye değer bir oyun olduğunu gösteriyor.
 
  Tiki Taka Soccer [ÜCRETSİZ]

 
Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0