Haftanın En İyi Mobil Oyunları #21

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #21
Her pazar günü sizler için Fobito tarafından hazırlanan en iyi mobil oyunlar listemizin 21. haftasında da birbirinden güzel oyunlar var.
Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 21'inci haftamıza geldik. Her zaman olduğu gibi bu hafta da sizlere oldukça güzel oyunlarımızı listeliyoruz.

Tabiki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise Windows Phone'a yeni çıkan bir Android oyunu olarak dikkat çekmekte.

Şimdi de oyun zamanı!

 

 Şerokoş (Android & iOS)

 

Ülkemizin en babacan, en sinirli ve en iyi kedisi olan Şero'nun geçtiğimiz aylarda çıkmış sinema filminin ardından yine Anima İstanbul ekibi tarafından mobil platforma taşınan oyunu Şerokoş, yurt dışında The Bad Cat adıyla yayınlandı. Hem Android hem de iOS tarafında ücretsiz olan oyunu normalde harf sırasına göre yaptığımız listemizin tepesine koymak istedim. Sonuçta hem yerli hem de Şerafettin abimizin oyunu bu.

Konusuna gelecek olursak tıpkı filmde olduğu gibi bir anda ortaya çıkan minik Şero kılıklı Tacettin'i kaçıran ve ölmek bilmeyen Çizer'i (Bülent Üstün'dür aslında kendileri) yakalamak için Cihangir sokaklarında damdan dama bir koşuşturmaca bizleri bekliyor.

Kesinlikle indirip oynayınız efendim.
 
  Şerokoş İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Doomsday Clicker (Kıyamet Tıklayıcısı) (Android & iOS)

 

Bir hayatta kalma simülasyonu olan Doomsday Clicker, Türkçe olarak Kıyamet Tıklayıcısı adıyla yayınlandı. İçi fesat olanlar için komik bir ada sahip olan oyunda Dünya’yı o meşhur kırmızı butona basarak yok ettikten sonra geride kalanlar için yaşam alanları oluşturup, para kazanmalısınız.
 
  Doomsday Clicker (Kıyamet Tıklayıcısı) İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Total War Battles: KINGDOM (Android & iOS)

 

Bir SEGA efsanesi olan Total War serisinin son yapımı Total War Battles: KINGDOM, hem Android, hem iOS hem de ilginç bir şekilde PC için Steam üzerinden yayınlandı. Klasik bir Total War deneyimi sunan oyunda cross platform özelliği ile telefonunuzdan ve tabletinizden oynadığınız oyunu PC üzerinden de oynamaya devam edebiliyor olmak sizin açınızdan büyük bir artı olacağı kesin. Tüm platformlarda ücretsiz olan oyunun Steam bağlantısına da buradan ulaşabilirsiniz.
 
  Total War Battles: KINGDOM İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Winterstate (Android & iOS)

 

Oynanış bakımından gerçekten eğlenceli olan bu oyunda, ilk aklıma Division'u andıran bir yapıya sahip. Statejik savaş türündeki Winterstate'te kullanacağınız taktikler zaman içinde gerçekten önem kanazıyor. Oyun ilk olarak geçen hafta iOS'e çıkmış ve haftanın oyunlarındaki yerini almıştı. Bu hafta da Android platformuna gelmesi şerefine tekrar listemizde tutuyoruz. Hala indirmemiş olanlarınız varsa bir indirip denemeli kesinlikle.
 
  Winterstate İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Zombie Maze Puppy Rescue (Android & iOS)

 

Mobil oyun dünyasının meşhur geliştiricisi BulkyPix tarafından yapılan sıra tabanlı bulmaca oyunu Zombie Maze, Android ve iOS platformu için yayınlandı. Bir veba salgını sonrasında herkesin zombiye dönüştüğü ortamda tek kurtulan olan karakterimizin en iyi arkadaşını kurtarabilmek adına savaşacağı bir ortamda geçen oyun özellikle retro tarzda oyun severlerin bir numarası olacak.
 
  Zombie Maze Puppy Rescue İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Windows Phone Bonusu: DotA Defense (Ancient Heroes Defense)

 

Günümüzün en popüler MOBA oyunlarından biri olan DotA karakterlerini barındıran bir kule savunma oyunu olan DotA Defense, Windows Phone platformunda yeni olmasına rağmen daha önce Android tarafında DotA Defense adıyla yayımlanmış, fakat yapımcı firma Five Fingers'ın DotA için isim hakkı olmamasından kaldırılmıştı. Android platformunda Ancient Heroes Defense adıyla bulabileceğiniz oyun özellikle DotA severler tarafından favori konumda
 
  DotA Defense (Ancient Heroes Defense) [ÜCRETSİZ]

 
Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0