Haftanın En İyi Mobil Oyunları #22

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #22
Her hafta yeni çıkmış olan mobil oyunları arasından derlediğimiz en iyiler listesinde bu hafta çok tanıdık oyunlar var.
Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 22'inci haftamıza geldik. Bu hafta ise oldukça tanıdık yüzlerin oyunları bulunuyor.

Tabiki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise Windows Phone'a yeni çıkan bir Android & iOS oyunu olarak dikkat çekmekte.

Şimdi de oyun zamanı!

 

 Angry Birds Action! (Android & iOS)

 

Rovio'nun efsanevi serisi Angry Birds, şimdiye kadar envai çeşit farklı oyunlar ile karşımıza çıkmıştı. Son olarak Angry Birds Go ile yarış bile yaptığımız bu asabi kuşlar ile şimdi de bambaşka bir durum söz konusu. Aslen yakında vizyona gelecek Angry Birds filminin oyunu olarak kabul edebileceğimiz bu yapımda arcade türünde ve sizlere eskiden deli gibi oynadığımız pinball oyununu anımsatacak. 
 
  Angry Birds Action! İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Driving School 2016 (Android & iOS)

 

Simulasyon türünü sevenler ve ufak da olsa otomobil kullanmak için bilgi almak isteyenlerin fazlasıyla seveceği DS 2016, hem otomobil, hem otobüs hem de kamyon için bir simulasyon eğitimi veriyor. Kariyer modunda 50 ayrı bölümden oluşan Driving School 2016’da araçları ister manuel ister otomatik viteste kullanabilirsiniz.
 
  Driving School 2016 İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Extreme Gear: Demolition Arena (iOS)

 

Bu haftaki favorime geldik. Yıllardan beridir severek FlatOut ve benzeri demolution oyunlarını sevenleriniz varsa toplaşın! İşte bu oyun o zamanındaki müthiş zevk veren FlatOut serisine selam çakan, iPhone, iPod ve iPadlerinizde zevkten dört köşe olacağınız bir yapım. Aynı zamanda multiplayer desteği ile başkaları ile de kapışabileceğiniz oyun eğlence ve aksiyon noktasında sizleri doruklara çıkartacak.
 
  Extreme Gear: Demolition Arena İndir [ÜCRETSİZ]

 
 

 LEGO Jurassic World (Android & iOS)

 

Bir yanda büyük küçük herkesin sevdiği oyuncaklar olan LEGO, bir diğer tarafta efsaneleşen Jurassic Park filminin yenilenmiş hali olan Jurassic World. Bu ikisi birleşinde tabiki müthiş bir yapım ortaya çıkıyor. Zaten LEGO oyun serisini sevenler mutlaka biliyordur. Son zamanlarda LEGO ekibi tutan birçok kahraman ve bilim kurgu filmini LEGO oyununa uyarlıyor. Bu da onlardan biri tabii. Oldukça eğlenceli olan yapımı satın almanız gerekecek, yani ücretsiz değil maalesef. Hatta Android'de 14,16TL olan bu oyun iOS'te 52,99TL gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip. Ayrıca oyunu dilerseniz PS3, PS4, PS Vita, Xbox One, Xbox 360, Nintendo 3DS, Wii U ve tabiki PC üzerinden de satın alıp oynayabilirsiniz.
 
  LEGO Jurassic World İndir [Android: 14,16TL / iOS 52,99TL]
 

 Marvel: Avengers Alliance 2 (Android & iOS)

 

İlk oyunuyla böyle acayip tutmasa da hatırı sayılır bir kitleye sahip olan ilk oyununa devam kararı veren Marvel, Avengers ekibini kötülerle kapıştırmaya devam ediyor. Çok daha geliştirilmiş ve daha iyi bir oynanış sunan ikinci yapımı da mutlaka denemek isteyeceksiniz. Hele ki Captain America: Civil War öncesi mis gibi gelecektir.
 
  Marvel: Avengers Alliance 2 İndir [ÜCRETSİZ]


 

 Wİndows Phone Bonusu: Special Enquiry Detail: Engaged to Kill HD

 

Daha önce Android platformuna Special Enquiry Detail 2 adıyla gelmiş, iOS'te ise yukarıda gördüğünüz uzun adıyla sunulan oyun artık Windows Phone platformunda da bulunuyor. Bir detektiflik oyunu olan bu yapımda yine gizemli oyunları çözmek için uğraşacaksınız. Oldukça eğlenceli ve sizi bir detektiflik havasına büren yapım, WP kullanıcıları için de oldukça güzel bir zaman geçirme aracı olacaktır.
 
  Special Enquiry Detail: Engaged to Kill HD İndir [ÜCRETSİZ]


 
Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0