Haftanın En İyi Mobil Oyunları #23

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #23
Bu haftaki en iyi mobil oyunlar listemiz, belki de en iddialı liste olarak karşımıza çıkıyor.
Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 23'üncü haftamıza geldik. Bu hafta ise oldukça güzel ve belki de en iddialı haftamız olduğunu söyleyebilirim.

Tabiki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise Windows Phone'a yeni çıkan bir Android & iOS oyunu olarak dikkat çekmekte.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 Dream League Soccer 2016 (Android & iOS)

 

Günümüzde cinsiyet farketmeksizin çoğu oyuncunun favori türlerinden biri olan futbolda mobil sektörü domine eden serilerden biri olan Dream League'in son oyunu listemizde yer alıyor. Dream League Soccer 2016, çok daha gelişmiş ve daha eğlenceli bir yapı sunarken kendi takımınızı kurmanıza, logo, forma gibi ayarları yapabilmenize ve hayalinizdeki kadroyu toplayabilmenize yarıyor. Lig usulü de küresel çapta olunca daha bir eğlenceli hale gelmiş. Geçtiğimiz ay iOS'e gelen oyun bu hafta Android platformuna da geldi.
 
  Dream League Soccer 2016 İndir [ÜCRETSİZ]
 

 EvilBane: Kuzgunların Yükselişi (Android & iOS)

 
 
Daha önce sizlere bahsettiğimiz (burada) EvilBane: Kuzgunların Yükselişi, yılın en iddialı oyunlarından biri. Konsol kalitesinde grafikleri, alt seviye üst seviye ayırt etmeden birçok telefonda rahatlıkla oynanabilmesi gibi detayları ile göz dolduran EvilBane'de %100 Türkçe desteği de olmasıyla önemli bir artı kazanıyor. RPG türünde olan ve bu türe göre üstün bir oyun zevki veren EvilBane, tavsiyelerimizden biri.
 
  EvilBane: Kuzgunların Yükseliş İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Hammer Bomb (Android & iOS)

 

Retro severlerin aklını alacak Hammer Bomb, pixel art kullanan oldukça eğlenceli bir fps oyunu. Sizi o ilk Doom gibi grafiklere götürecek olan Hammer Bomb, tam bir eski tip fps oyunu ile Minecraft karması gibi diyebiliriz. Minecraft seviyorsanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer ki 90'lar ve 2000'lerin başlarında çıkan FPS'leri oynadıysanız düşünmeden indirin derim.
 
  Hammer Bomb İndir [ÜCRETSİZ]

 

 PKTBALL (iOS)

 

Arcade türü, tenis ve yüksek tempo! İşte bu üçünü bir araya getirerek ortaya çıkan PKTBALL, iOS platformunun yeni favorisi olacağından eminiz. Bağımlılık yapan oyunlardan biri olan PKTBALL, uzak doğu animeleri gibi kararkterleriyle de oldukca eğlenceli. Denemeden geçmeyin, üzülürsünüz diye iddialı bir cümle bile kurmak istedim. O derece!
 
  PKTBALL İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Secret Agent: İstanbul - Hostage (Android & iOS)

 

Ajanlığı hemen hemen hepimiz severiz. Zor şifreleri çözmek, ipucu aramak ve daha nicesi. Bu noktada yerli bir yapım ile tüm dünyadan olumlu tepki alan Senin Maceran ekibi, Secret Agent: İstanbul adındaki ilk yapımı ile video bazlı macera ve bulmaca oyunu olarak piyasaya çıkmıştı. Tam manasıyla harika bir yapım ortaya koyan ekip, ilk bölümün kısa olmasıyla biraz üzse de bu sefer Hostage adındaki, yeni bölümüyle devam ediyor. Taksim, Galata Kulesi, Sultanahmet gibi tarihi mekanlarda geçen oyun, istanbul'un tüm güzelliklerini gözler önüne seriyor. Kesinlikle indirmeniz, kesinlikle satın alıp destek olmanız gereken yegane yapımlardan biri. 
 
  Secret Agent:İstanbul-Hostage İndir [Android & iOS: 2,69TL]


 

 Wİndows Phone Bonusu: Marvel: Avengers Alliance 2

 

Daha geçen haftaki listemizde bulunan Marvel: Avengers Alliance 2, kısa bir süre içerisinde Windows Phone kullanıcıları için de yayınlanmasıyla bu haftada listemizde yer ediniyor. Grafik kalitesi ve oldukça eğlenceli oynanış biçimiyle Marvel'ın Avengers ekibiyle sıradışı bir oyun deneyimi sunan Marvel: Avengers Alliance 2'yi artık WP cihazlarınızdan da oynayabileceksiniz.
 
  Marvel: Avengers Alliance 2 [ÜCRETSİZ]


 
Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0