Haftanın En İyi Mobil Oyunları #24

1
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #24
Her hafta sizlere en güzel oyunları sunduğumzu listemizin 24. haftasında oldukça eğlenceli oyunlar yer alıyor.
Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 24'üncü haftamıza geldik. Bu hafta eğlenceli oyunların yoğunlukta olduğu listemizi çok seveceğinizi düşünüyorum.

Tabiki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise Windows Phone'a ait ve diğer platformlardan sadece Android tarafonda olan bir oyun olacak

Şimdi de oyun zamanı!
 

 Fear the Walking Dead: Dead Run (iOS)

 
Walking Dead efsanesinin yeni hali olan Fear the Walking Dead dizisinin resmi oyunu Fear the Walking Dead: Dead Run,  bu diziyi sevenleri ve özellikle zombi temalı oyunlara merakı olanları fazlasıyla sevindirecek. Los Angeles'ı ele geçiren zombilerden kaçarak en yüksek skoru elde etmeye çalışacağınız oyun karanlık temasıyla da oldukça ilgi çekici olduğunu da belirtmek istiyorum. Şu anda sadece iOS tarafında bulunan oyun kısa süre içerisinde Android platformuna da gelecektir.
 
  Fear the Walking Dead: Dead Run İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Flight Alert Simulator (Android)

 
3D oyunlar konusunda oldukça başarılı işelere imza atan Fun Games yeni uçuş similasyon oyunu Flight Alert’i Android platformu için yayınladı. Çeşitli uçakları piste sağ salim indirmeye çalışacağınız bu oyun, uçuş simülasyonu sevenlerin fazlasıyla hoşuna gidecektir.
 
  Flight Alert Simulator İndir [ÜCRETSİZ]


 

 Slither.io (Android & iOS)

 

Agar.io ile tüm dünyayı kasıp kavuran ve özellikle ülkemizde fazlasıyla sevilen yapım, geliştiricisi Thorntree Studios tarafından Slither.io adıyla solucanlar ile deneyimleyeceğiniz bir Agar.io konsepti sunuyor. Şu sıralar en dikkat çeken tarayıcı oyunu olan Slither.io'nun mobil uygulamaları da bir hayli zevk verici. Ancak bir anda başkasına çarparsanız sinir olma katsayınız bir anda tavan yapabilir, dikkatli olun.

 
  Slither.io İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Toby: The Secret Mine (Android & iOS)

 

Yeni nesil Badland olarak tabir edebileceğimiz ve kimine göre çok daha güzel olan Toby: The Secret Mine, gerçekten sizi çekecek ve bağlayacak bir oyun. Farkında olmadan saatler geçireceğinizi düşündüğüm Toby: The Secret Mine'ı özellikle tavsiye ediyorum.
 
  Toby: The Secret Mine İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Versus Run (Android & iOS)

 

Ketchapp'ın yeni efsane oyunu olmaya aday Versus Run, hem sinir bozucu yapısı hem de güzel arcade tarzıyla sizi bağlayacak. Her basışınızda çapraz giden karakterinizi yönlendirerek altınları ve elmasları toplamaya çalışacağınız oyun gerçekten oynanmayı hakediyor. Ama sinir bozucu tarafı da var, yani öyle keyifle oynamak biraz zor sanki.
 
  Versus Run İndir [ÜCRETSİZ]


 

 Wİndows Phone Bonusu: T.H.I.S.

 

MadPerception yapımı olan ve şu anda sadece Windows Phone tarafında bulunan T.H.I.S. 2 boyutlu bir oyun. Topu çemberlere isabet ettirerek seviyeleri tamamlaya çalıştığımız oyunun boyutu 10MB. Boyutuna göre gayet eğlenceli ve zaman geçirmek için birebir. 11 ücretsiz karakter, 50 seviye ve 11 tema barındıran oyunda skor ve süre limiti yok. Dilediğiniz kadar deneme yapabiliyorsunuz. Bu da en büyük artılarından biri.
 
  T.H.I.S. İndir [ÜCRETSİZ]


Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0