Haftanın En İyi Mobil Oyunları #25

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #25
Her hafta sizlere en güzel oyunları sunduğumzu listemizin 25. haftasında ise yine oldukça eğlenceli ve sizlerin seveceğini düşündüğümüz oyunlar yer alıyor.
Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 25'inci haftamıza geldik. Bu hafta hem eğlenceli hem de sizi geliştirecek oyunlar yer almakta.

Tabiki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise Windows Phone'a yeni gelmiş eski bir mobil oyun olarak yerini alıyor.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 BloodWarrior (Android)

 
 

Pancakegames tarafından yaratılan ve RPG noktasında top seviyeye ulaşabilmiş nadir yapımlardan biri olan Blood Warrior, size Diablo 2 zamanını hatırlatan ve yüksek grafik kalitesiyle fazlasıyla beğeneceğinizi düşündüğüm bir yapım. Oldukça sürükleyici yapısı ve alt seviye telefonlarda da rahat çalışabilme kabiliyetiyle RPG seven kim varsa bir tadına bakmasını şiddetle öneriyorum.
 
  Blood Warrior İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Hacked (Android)

 
Kod yazmaya meraklı iseniz kesinlikle seveceğinizi düşündüğümüz Hacked oyunu, size temel bazda kod bilgisini biliyorsanız eğer bunu geliştirmenize olanak tanıyor. Çeşitli modları ile size gerçekten katkı sağlayabilecek olan bu oyun sayesinde boş anlarınızda hem eğlenebilir hem de kodlama bilginizi geliştirebilirsiniz.
 
  Hacked İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Infinite Skater (Android & iOS)

 

iOS'e kısa bir süre önce çıkıp Android semalarına yeni gelen Infinite Skater, sonsuz koşu oyunu dediğimiz türde. Zaten adında da "Sonsuz kaykaycı" şeklinde çevirebileceğimizi düşününce zaten ne olduğunu da anlatıyor bizlere. Subway Surfers tadındaki yapısıyla seveceğinizi düşündüğüm oyunun müzikleri ve grafikleri ise oldukça güzel. Pamuktan bir dünyadaymışsınız hissi uyandıran Infinite Skater'ı oynamanızı tavsiye ederim.

 
  Infinite Skater İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Save Dan (Android & iOS)

 

Sosyal medyanın o hatun senin bu hatun benim, hatta tüm hatunlar benim şeklinde gezinen paralı fenomenlerinden olan Dan Bilzerian'ın peşinde bu sefer zombi kadınlar takılıyor. Bizim görevimizin ise Dan'i bu saldırılardan kurtarmak iken zombi kadınlara da farklı silahlarla saldırı yaparak reyizimizi kurtarmaya çalışıyoruz. Her ne kadar dört dörtlük bir oyun olmasa da eğlenceli yapısı bulunuyor.
 
  Save Dan İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Warhammer 40,000: Freeblade (Android & iOS)

 

Yaklaşık 1 yıldır iOS kullanıcılarının keyfini sürdüğü muhteşem oyun Warhammer 40,000: Freeblade, sonunda Android platformuna da geldi. 10'da 10 grafik kalitesi ile net bir şekilde konsolları aratmayan bu aksiyonlu yapım "Abi bana kaliteli oyun önerin" diyenlerin kesinlikle indirip oynaması gereken süper bir yapım.
 
  Warhammer 40,000: Freeblade İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Wİndows Phone Bonusu: Frisbee Forever 2

 

Subway Surfers, Tesla Tubes, Smash Champs, Stormblades ve Bullet Time HD gibi yapımları çıkartmış olan Kiloo Games'in eseri olan Frisbee Forever 2, iOS'e 3, Android'e ise 1 yıl önce gelmişti. Şimdi ise Windows Phone camiasına katılan yapım basit ve boş zaman öldürme oyunu yapısıyla dikkat çekiyor. Bir önceki oyununun oldukça sevilmesi üzerine geliştirilen bu ikinci oyun her ne kadar eski olsa da WP'ye yeni olmasıyla listemizde yer almayı hak ediyor.
 
  Frisbee Forever 2 İndir [ÜCRETSİZ]

Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0