Haftanın En İyi Mobil Oyunları #26

0
0
0
0
0
Haftanın Mobil Oyunları konseptimizin 26. haftasında da birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor.
Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 26'ıncı haftamıza geldik. Bu hafta biraz daha aksiyon dolu oyunlar sizleri bekliyor.

Tabiki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise Windows Phone'a yeni gelmiş eski bir mobil oyun olarak yerini alıyor.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 Angry Birds Action! (Android & iOS)

 

Andry Birds gibi mobil dünyanın en efsane serisini yaratan Rovio, yine bu seriye devam ederken bu sefer daha farklı bir deneyim bizlere sunuyor. Oldukça eğlenceli yapısıyla yine sizi kendine bağlayacak olan Angry Birds Action! sizleri yine telefonlarınızın ekranlarına kilitleyecek.
 
  Angry Birds Action! İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Scode (Android) 
Yerli geliştiriciler Kadir Can Kırkoyun, Barış Ceviz ve Kaan Kırkoyun tarafından hazırlanan Scode, kullanıcılara kurgulanmış hikayeler üzerinden kodlama öğretmeyi hedefliyor. Hacked'a göre biraz daha anlaşılır ve daha güzel bir yapısı bulunan Scode'un yerli yapım olması da önemli bir artısı elbet.
 
  Scode İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Spellbinders (Android & iOS)

 

Subway Surfers ile tüm dünya tarafından tanınan Kiloo'nun geliştirdiği Spellbinders, Clash Royale'e rakip olabilecek nitelikteki bir oyun. Telefonlarda popülerleşen kart oyunlarına gecikmeden dahil olan Kiloo, Spellbinders ile farklı bir deneyim sunacağa benziyor. Kesinlikle denemelisiniz.

 
  Spellbinders İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Taichi Panda: Heroes (Android & iOS)

 

RPG noktasında önemli mobil yapımlardan biri olan Taichi Panda'nın yeni oyunu Taichi Panda: Heroes, oldukça eğlenceli ve bol aksiyonlu yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Konsol grafikleri ve sağlam bölüm sonu canavarlarıyla oynamaktan kendinizi alıkoyamayacağınız Taichi Panda: Heroes'u da denemeden geçmeyin derim.
 
  Taichi Panda: Heroes İndir [ÜCRETSİZ]

 

 War Tortoise (iOS)

 

FoursakenMedia tarafından ortaya çıkarılan ve Savaş Kaplumbağaları diyebileceğimiz oyun War Tortoise, şu anda sadece iOS'te bulunan ve oldukça eğlenceli bir yapım olarak dikkat çekiyor. İnsan ırkının yok olduğu fakat kaplumbağaların tank gibi donanmış olduğu yapım olan War Tortoise, biraz World of Tanks kafasında. Ama farklı açıdan bakarak eğlence ve aksiyon katan yanıyla oldukça başarılı olduğunu söylemeyilim.
 
  War Tortoise İndir [ÜCRETSİZ]


 

 Wİndows Phone Bonusu: Lord of Knights

 

Changzhou HaKuNa Mobile Entertainment isimli bir Çinli firma tarafından WP'ye geliştirilen Lord of Knights, farklı bir havaya sahip olan sonsuz koşu oyunu olarak dikkat çekiyor. Ancak Çinlilerin klasik işi olan kafasına göre isim seçme konusunda baya saçmalamışlar. Örneğin Android'de başta Pony Run 3D olarak çıkan oyun, sonradan kaldırılmış. Şimdi ise iOS'te Super Rider Run olarak çıkmış olmasına rağmen Lord of Knights: War Horse Dash adını almış. Yani oyuna kafalarına göre ne denk gelirse öyle isimler seçilmiş. Biz son hali olan Lord of Knights'ı kabul ediyoruz.
 
  Lord of Knights İndir [ÜCRETSİZ]Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0