Haftanın En İyi Mobil Oyunları #27

1
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #27
Haftanın Mobil Oyunları konseptimizin hızla devam eden 27. haftasında da birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor.
Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 27'inci haftamıza geldik. Bu hafta oldukça eğlenceli ve her birinin hoşunuza gideceğini düşündüğümüz oyunlar mevcut.

Tabiki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise Windows Phone'a yeni gelmiş eski bir mobil oyun olarak yerini alıyor.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 Hungry Shark World (Android & iOS)


İlk oyunu ile 250 milyondan fazla indirilen ve oldukça eğlenceli bir hayatta kalma oyunu olan Hungry Shark Evolution'un yenilenmiş versiyonu olan Hungry Shark Wordl, geliştirilen grafikleri ve daha eğlenceli oynanışıyla sizi derin suların avlanma dünyasına bir kere daha çekmeye hazır.
 
  Hungry Shark World İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Olympus Rising (Android & iOS)

 
Neredeyse mitolojinin bel kemiği olan Olimpos Dağı ve tabiki Antik Yunan Mitolojisi tanrıları arasında yaşanan husumetleri çok duyduk. Peki ya bizzat siz yaşasanız? MMO türüyle günümüzün oyuncularının birçoğunun ilgisini çekecek olan Olympus Rising, Olimpos Tanrıları arasında yaşanan savaşları konu alıyor. Multiplayer oluşu sayesinde kendi Olimpos'unuzu korumaya çalışacağınız ve çevrenizdekilere saldıracağınız oyun, kısa sürede büyük ilgi gördü.
 
  Olympus Rising İndir [ÜCERTSİZ]
 

 Online Savaş Helikopterleri (Battle of Helicopters) (Android)Extreme Developers isimli Rus geliştirici ekip tarafından çıkarılan ve asıl adı Battle fo Helicopters olan Online Savaş Helikopterleri, internet üzerinden başkalarıyla hazırladığınız helitoplerler ile savaş alanına dalmanızı sağlayacak. Oldukça eğlenceli ve aksiyon dolu yapısı bulunan Online Savaş Helikopterleri, kısa süre içerisinde oldukça popülarite kazandı.
 
  Online Savaş Helikopterleri İndir [ÜCRETSİZ]


 
 

 Super Smash the Office (Android & iOS)

 

Bu oyunu çalışanlar çok sevecek! Tabii eğer bu bahsettiğim kişiler ofislerinde sıkılan ve sadece sorumlulukları olduğu için oradaki bu sinir bozucu ortamı çekmek zorunda kalan kişiler olacaktır. Ofise dalıp Allah ne verdiyse ortada bir şey kalmayana kadar dağıtacağınız ofis içinizi bir nebze de olsa rahatlatacaktır. Tabii, böyle bir şeyi gidip ofisinizde yapmanızı elbette tavsiye etmiyoruz. Sonuçta oyun bu yani..
 
  Super Smash the Office İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Uncharted: Fortune Hunter (Android & iOS)

 

Bu haftanın favori oyunu konumunda olan Uncharted: Fortune Hunter, Uncharted 4: A Thief's End (Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu) oyunu çıkmasına günler kala çerez niteliğinde bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. PlayStation Mobile yapımı olan oyun, tamamen bulmaca çözme üzerine dayalı, vakit geçirten ve bir o kadar da düşündüren bir yapım. Nathan Drake ile soruları çözmeye uğraşacağımız oyun gerçekten denenmeye değer.
 
  Uncharted: Fortune Hunter İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Wİndows Phone Bonusu: REDCON - Strike Commander

 

Battlefield 1'in duyurulmasının ardından kabaran 1. Dünya Savaşı hissimizi perçinleyecek olan REDCON - Strike Commander, daha önce Android ve iOS tarafında çıkmış ve oldukça beğenilmişti. Şimdi ise WP platformuna getirilen oyun oynanıl açısından fazlasıyla zevkli bir yapıya sahip. Bağımlılık yapabilme ihtimali yüksek olan oyunda savaş kalenizi kurup geliştirmeli, düşman kalelerini yok ederek savaşı sona erdirmelisiniz.
 
  REDCON - Strike Commander İndir [ÜCRETSİZ]


Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0