Haftanın En İyi Mobil Oyunları #28

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #28
Haftanın Mobil Oyunları konseptimizin hızla devam eden 28. haftasında da birbirinden güzel oyunlar sizleri bekliyor.
Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 28'inci haftamıza geldik. Bu hafta yine oldukça güzel yapımlar bizleri bekliyor.

Tabiki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise Windows Phone'a yeni gelmiş eski bir mobil oyun olarak yerini alıyor.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 Bushido Bear (Android & iOS)

 
Ödüllü oyun  Alphabear'ın geliştiricisinden çıkmış olan Bushido Bear, dalga dalga gelen saldırıları engelleyerek ormanı korumanız gereken, oldukça eğlenceli bir yapım. Sağlam taktikle ormanı ne kadar iyi korursanız kendinizi de o kadar iyi geliştirebilirsiniz, unutmayın.
 
  Bushido Bear İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Hovercraft: Takedown (Android)

 

Pixel art grafikler ile geliştirilen yarış oyunu Hovercraft: Takedown’da lazer silahlarla donatılmış hovercraftlarla otobanları haydutlardan temizleyebilirsiniz. Eğlenceli bir yapıya sahip olan Hovercraft: Takedown şu anda sadece Android platformunda bulunuyor.
 
  Hovercraft: Takedown İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Pelé: Soccer Legend (Android & iOS)

 

Yaşayan bir futbol efsanesi olan Pele için hazırlanan Pelé: Soccer Legend, bu efsanenin kariyerinin hikaye edildiği bir biçimde işliyor. Çoklu oyunculu yapısıyla başkalarıyla da kapışabileceğiniz yapım oldukça güzel olduğunu belirtmek gerek.
 
  Pelé: Soccer Legend İndir [ÜCETSİZ]

 Real Moto (Android)

 

Dreamplay Games tarafından hazırlanan Real Moto, adından da anlayacağınız üzere Real Racing serisine rakip olarak karşımıza çıkıyor. Tıpkı RR serisi gibi kaliteli grafiklere sahip olan Real Moto, tam manasıyla sizlere bir motor yarışı deneyimi sunabiliyor.
 
  Real Moto İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Minimal Maze (iOS)

 

Yerli yapım oyunlarımızdan olan Minimal Maze, Alper İskender tarafından geliştirilen bir bulmaca oyunu. Oldukça kafa patlatmanız gereken oyun, aynı zamanda AppStore tarafından haftanın oyunları arasına seçildiğini de hatırlatalım
 
  Minimal Maze İndir [2,69TL]
 

 Wİndows Phone Bonusu: Valiant Hearts: The Great WarYaklaşık birkaç senedir hem Android'de hem iOS'te hem de Steam üzerinden PC için bulunan Valiant Hearts: The Great War, Windows Phone oyuncularına da yayınlandı. Oldukça sağlam yapım olan oyunda 1.Dünya Savaşı'nı konu alan Valiant Hearts: The Great War hikaye, macera ve bulmaca tarzlarını bir arada sunun harika bir oyun.
 
  Valiant Hearts: The Great War İndir [ÜCRETSİZ]

Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0