Haftanın En İyi Mobil Oyunları #29

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #29
Haftanın Mobil Oyunları konseptimizin tam gaz devam eden 29. haftasında tüm oyunlar hoşunuza gidecektir.

Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 29'uncu haftamıza geldik. Bu hafta büyük ihtimalle tüm oyunları da çok seveceksiniz.

Tabii ki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise Windows Phone'a yeni gelmiş eski bir mobil oyun olarak yerini alıyor.

Şimdi de oyun zamanı!

 Assassin's Creed Identity (Android & iOS)


Yıllardan beri en sevilen oyun serilerinden biri olan Assassin’s Creed, özellikle karakterleriyle bizi daima oyunun içine sürükleyen yapısıyla dikkat çeker. E günümüzde mobil oyunculuk da fazla gelişince vakit kaybetmek istemeyen Ubisoft mobil platforma da bildiğimiz Assassin’s Creed oyununu Assassin’s Creed Identity adıyla getirdi. Kısa süre önce iOS platformuna çıkan oyun, şimdi de Android kullanıcılarına açılmış oldu.
  Assassin’s Creed Identity İndir [Android & iOS: 12.99TL]

 

 Mekorama (Android & iOS)

Geçtiğimiz yıllarda "Yılın Oyunu" olarak seçilen Monument Valley'i oynayanlarınız elbette vardır. Eğer o tür bir bulmaca oyununu seviyorsanız Mekorama tam size göre. Hem Android'de hem iOS'te bulunan yapımı mutlaka oynamanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca oyun ücretsiz.
 
  Mekorama İndir [ÜCRETSİZ]

 

 She Wants Me Dead (Android & iOS)

Oldukça farklı bir oyun yapısı olan She Wants Me Dead, hem PC'de Steam üzerinden hem de PlayStation 4 için satılmaya devam ederken Android ve iOS platformlarına da geldi. Kedisi tarafından öldürümek istenen Max'ın ilginç hikayesini konu alan oyun, platfrom oyunları tarzında ve ücretsiz.

 

  She Wants Me Dead İndir [ÜCETSİZ]

 THEFT Inc. (Android & iOS)


Rabbit Mountain adlı geliştirici ekip tarafından Unity platformunda hazırlanan sağlam gizlilik oyunu Theft Inc., aynı anda 3 platforma da gelerek son dönemlerde pek görmediğimiz bir durum ortaya çıkardı. Stealth dediğimiş şekilde ilerlenen ve oyunun fotoğrafından biraz Splinter Cell'den araklamaların olduğunu gördüğümüz oyun genel manada oldukça iyi. Ücretsiz de olunca denemeye değer diyoruz.
 
  THEFT Inc. İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Vector 2 (Android)


İlk oyunu ile milyonlarca kişiye ulaşan ve gerçekten iyi bir yapım olan Vector, yenilenerek Vector 2 adıyla çok daha güzel grafikler ve çok daha iyi bir platform ile karşımızda. Tamamen ücretsiz olan ve çeşitli geliştirmelerin eklendiği yapım ücretsiz bir şekilde Android'te bulunuyor.
 
  Vector 2 İndir [ÜCRETSİZ]

Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!


 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0