Haftanın En İyi Mobil Oyunları #30

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #30
Haftanın Mobil Oyunları konseptimizin tam gaz devam eden 30. haftasında yine birbirinden güzel oyunlar bulunuyor.

Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 30'uncu haftamıza geldik. Bu hafta yine birbirinden güzel oyunlar bulunuyor.

Tabiki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise Windows Phone'a yeni gelmiş eski bir mobil oyun olarak yerini alıyor.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 Battleplans (iOS)

 


Gerçek zamanlı strateji oyunu Battleplans, strateji ve planlamayı ön plana çıkaran ve klasik strateji oyunlarından oldukça farklı bir yapıda olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda düşmanların elinden karakolları ve bölgeleri kurtarmaya çalışırken, aynı zamanda kendi üssünüzü korumaya ve savaşçılarınızı geliştirmeye çalışacaksınız. Elinize aldıktan sonra bırakması zor bir oyun olduğunu da belirtelim.
 

  Battleplans İndir [ÜCRETSİZ]
 
 

 

 

 Goat Simulator Waste of Space (Android & iOS)

 

Bir önceki bölümü ile zombilere de kafa tutan çılgın keçinin artık dünya ile işi bitti, yeni yayınlanan keçi simülasyonu Goat Simulator Waste of Space’de uzun bir uzay macerası sizi bekliyor. Normalde saçma sapan bir oyun diyebileceğimiz Goat Simulator, salt eğlence amaçlı olmasıyla milyon dolarlar basmaya da aynı zamanda devam ediyor.
 
  Goat Simulator Waste of Space İndir [12,99TL]
 
 

 

 

 Liyla and The Shadows of War (Android)

 

Yıllardır süregelen İsrail ve Filistin arasındaki savaşı Filistin tarafından acı bir şekilde aktaran oyun, siyasi ve politik bir altyapı güdüyor olsa da şahsen gerçekleri biraz daha iyi anlamak için oynanması gerektiğini düşünüyorum. Kısa bir süre önce Apple tarafından App Store engeli yiyen yapım, aldığı tepkiler sonucunda tekrar eklendi. Gazzeli küçük bir kız olan Liyla'yı (Leyla) yöneteceğimiz oyun ağır duygusallık içermekte.
 
  Liyla and The Shadows of War İndir [ÜCETSİZ]
 
 

 MMX Hill Climb (Android & iOS)

 


MMX Racing ile tanıdığımız Hutch Games, bu sefer çok daha eğlenceli olan MMX Hill Climb adındaki yapımıyla karşımıza çıkıyor. Oldukça eğlenceli yarışlara sahne olacak olan bu yapım, zaman geçirmek için bire bir.
 

  MMX Hill Climb İndir [ÜCRETSİZ]
 
 

 

 

 Tank.io (Android & iOS)

 


Agar.io ile başlayan bu tarz oyun şekli, ardından Slither.io ile tekar coşunca farklı farklı versiyonları çıkmıştı. En son Diep.io ile tanklar ile mücadele aşamasına geçtiğimiz yapıma benzer bir mobil oyun olan Tank.io, tüm türevlerine benzer iken biraz daha zor bir yapı sunuyor.
 

  Tank.io İndir [ÜCRETSİZ]
 

 
  Webtekno Mobil Uygulamasını İndir [ÜCRETSİZ]
 


Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0