Haftanın En İyi Mobil Oyunları #31

0
0
0
0
0
Haftanın Mobil Oyunları konseptimizin tam gaz devam eden 31. haftasında yine birbirinden güzel oyunlar yer alıyor.
Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 31'inci haftamıza geldik. Bu hafta yine birbirinden güzel oyunlar bulunuyor.

Tabiki sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise sadece Windows Phone platformunda bulunan bir oyun yer alıyor.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 Crashing Season (Android & iOS)

 
Bağımsız oyun geliştiricisi Koukoi Games tarafından hazırlanan stres atma garantili oyun Crashing Season, son zamanlarda fazlasıyla popüler oldu. Özel güçlere sahip hayvanları seçerek aksiyon ve eğlence yüklü yapım ücretsiz olmasıyla da denemeniz gerekli.
 
  Crashing Season İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Mahluk: Dark Demon (iOS)

 

Yerli geliştirici Serkan Bakar tarafından hazırlanan Mahluk: Dark demon App Store'daki yerini aldı. 2 boyutlu bir platform oyunu olarak hazırlanan Mahluk: Dark demon'da karanlığa karşı aksiyon dolu bir maceraya çıkacaksınız.
 
  Mahluk: Dark Demon İndir [ÜCRETİSZ]
 

 Sky Force Reloaded (Android & iOS)

 
İlk olarak 2014 yılında yayınlanan ve yayınlandığı tarihten itibaren indirme rekorları kıran Sky Force, yeni oyunu ile App Store'daki yerini aldı. Gelişmiş 3D grafikler, etkileyici bölümler, yeniden düzenlenmiş ses efektleri ile daha fazla aksiyon ve eğlence sunan Sky Force Reloaded'ı sayfamızdaki yükle butonuna dokunarak indirebilirsiniz.
 
  Sky Force Reloaded İndir [ÜCETSİZ]

 War: Counter Strike Türkçe (Android)

 

Mobil platformlar için resmi olarak bir türlü yayınlanmayan Counter Strike’ın markette onlarca muadili var. Yerli geliştiriciler tarafından hazırlanan ”War: Counter Strike Türkçe” oldukça başarılı bir yapım olarak CS deneyimini mobil platformlara getirmeyi başarmış.
 
  War: Counter Strike Türkçe İndir [ÜCRETSİZ]


 

 VOEZ (Android & iOS)

 

En başarılı müzik oyunlarının geliştiricisi Rayark International Limited tarafından hazırlanan ritim tabanlı oyun VOEZ yayınlandı. Oldukça güzel bir oynanışa ve sinematiğe sahip olan yapımı oynamak boş vakitleri değerlendirmek noktasında şiddetle tavsiye ettiğimiz yapımlşardan biri olarak yerini alıyor.
 
  VOEZ İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Windows Phone Bonusu: Dragonfall

 
Clash of Clans, Clash of Kings, Game of War ve Mobile Strike gibi strateji oyunlarına yeni bir soluk getiren Dragonfall, aynı strateji türünü Windows Phone'a özel ejderha saldırıları ile getiriyor. Merkezinizi ve ejderhalarınızı geliştirerek güçleneceğiniz oyun Khaleesiler arası bir savaş mishali bir ortam yaratıyor.
 
  Dragonfall İndir [ÜCRETSİZ]


Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0