Haftanın En İyi Mobil Oyunları #32

1
1
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #32
Her hafta sizlere sunduğumuz ve o hafta çıkan oyunların en iyilerini sizlere sunduğumuz listemiz 32. haftasıyla devam ediyor.

Her hafta pazar günleri olduğu gibi bu hafta da sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemize 32'nci haftamıza geldik. Bu hafta da sizlere yeni piyasaya çıkan birbirinden güzel oyunları aktarıyoruz.

Tabiki her zaman olduğu gibi bu hafta da sizlere klasik uyarımıza da yapmadan geçmiyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise sadece Windows Phone platformunda bulunan bir oyun yer alıyor.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 70 seconds (Android)

 

Oldukça eğlenceli ve konsantrasyon isteyen bir oyun olan 70 Seconds, dikkatin yanı sıra hızlı olmanızı da istiyor. Git gide kendine bağlayan bir yapısı sunan oyunun ciddi oranda konsanstrasyon istemesi de bir diğer yandan sinir bozucu olma durumunu getirdiğini belirtelim. Hem Android hem iOS'te ücretsiz olan oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.
 

  70 Seconds İndir [ÜCRETSİZ]
 
 

 

 

 Battleplans (Android & iOS)

 

Bir süredir Android tarafında bulunan ve yeni olarak App Store'a gelen Battleplans, oldukça eğlenceli bir strateji oyunu olarak göze çarpıyor. Gerçek zamanlı strateji oyunu Battleplans strateji ve planlamayı ön plana çıkaran oyun klasik strateji oyunlarından oldukça farklı. Oyunda düşmanların elinden karakolları - bölgeleri kurtarmaya çalışırken, kendi üssünüzü korumaya ve savaşçılarınızı geliştirmeye çalışacaksınız.
 
  Battleplans İndir [ÜCRETSİZ]
 
 
 

 Flick Soccer France 2016 (Android & iOS)

 
Agent Dash oyunu ile tanınan Full Fat, Flick serisi oyunlarına EURO 2016 temalı oyununu da ekliyor. Flick Soccer France 2016 adını alan ve gerçekçi bir top fiziği bulunan oyunda turnuvada atılamayan frikik gollerinin daha güzelini atmaya çalışacaksınız. Mobile Craft'ın Flick Shoot'unun oldukça benzeri olan bu yapımı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
 
  Flick Soccer France 2016 İndir [ÜCETSİZ]
 
 

 

 

 

 

 Fury Roads Survivor (Android & iOS)

 


Mad Max Fury Road filminden esinlenerek geliştirilen Fury Roads Survivor Play Store'daki çıkışının bir aylık süresinin ardından App Store'daki yerini aldı. Sonsuz sürüş oyunu olarak hazırlanan Fury Roads Survivor'da savaş makinelerini kullanarak en uzun süre hayatta kalmaya ve skor üretmeye çalışacaksınız.
 

  Fury Roads Survivor İndir [ÜCRETSİZ]
 
 

 

 

 Heroes Reborn: Enigma (Android & iOS)

 


Gelişmiş grafikleri ile dikkat çeken FPS - Bulmaca oyunu Heroes Reborn: Enigma, size oruçluyken geçen zamanı unutturacak cinsten güzel bir yapım olarak dikkat çekiyor. Ufaktan bir Portal'ı da andıran oynanışa sahip olan oyunun hikayesi ve grafik kalitesi de üst seviyede. Ücretsiz de olunca oynaması ayrı bir keyif verecektir.
 

  Heroes Reborn: Enigma İndir [ÜCRETSİZ]
 
 

 

 Windows Phone Bonusu: PigBoy

 

Garip bir sonsuz koşu oyunu olan PigBoy, boş zamanlarınızı geçirebileceğiniz farklı ve ilginç bir oyun. Biraz atari havasındaki yapısına rağmen güzel grafiklere sahip olan oyun, ücretsiz yapısıyla da denemeye değer bir oyun olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda PC üzerinden de oynanabilen oyunu dilerseniz bilgisayarınız üzerinden, dilerseniz de WP cihazınızdan oynayabilirsimiz.
 

  PigBoy İndir [ÜCRETSİZ]
 

 


Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!
 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0