Haftanın En İyi Mobil Oyunları #4

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #4
En iyi mobil oyunlar listemizin dördüncü haftasında da birçok kişinin seveceği, birbirinden eğlenceli oyunlar bulunuyor. Bakalım bu haftaki listemizde neler var.
Sizler için her hafta sunmakta olduğumuz ve yine her hafta devam edeceğimizi söylediğimiz "Haftanın Mobil Oyunları" listesi bu hafta 4. seri ile devam ediyor. Bu sefer de birbirinden eğlenceli oyunlar ve herkesin merakla beklediği oyun da bulunuyor. (İlk hafta için buraya, ikinci hafta için buraya ve üçüncü hafta için buraya bakabilirsiniz)

Ancak her hafta belirttiğimiz uyarımızı tekrar etmek gerek; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanacak. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bakalım ikin hafta olarak elimizde neler var;
 

 Asphalt Nitro

 

Aslına bakarsanız Asphalt 8'den farksız olan bu oyunun en büyük artısı 25MB gibi oldukça düşük boyutu ve düşük teknik özelliklere sahip telefonlarda da sıkıntısız çalışması olarak gösteriliyor. Ancak ufak tefek değişiklikler de yok değil. O sebeple yarış oyununda bir numara olan Asphalt'ın yeni oyunu da haliyle listemizde yerini alabiliyor.
 
  Asphalt Nitro İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Bike Unchained (Android & iOS)

 

Red Bull'un kendi oyunu olan Bike Unchained'de bisiklet ile birbirinden güzel akrobatik hareketler yapabildiğiniz zorlu bir maraton olan oyundan oldukça zevk alacağınızı söyleyebilirim. Şahsen oynadığım oyunun kolay olduğunu da belirtmek gerek.
 
  Bike Unchained İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Clash for Dawn (Android & iOS)

 

Arkadaşlarından bir takım oluşturup devasa ödüller kazanmak için zorlu zindanlarda savaştığınız Clash for Dawn, konsol kalitesinde MMORPG deneyimi vadediyor. Bu sebeple de denenmesi gereken bir oyun olarak düşünerek listemizde yer alıyor.
 
  Clash for Dawn İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Dead Effect 2 (Android & iOS)

 

Konsol kalitesindeki 3 boyutlu grafikleri ile Dead Effect 2, bilim kurgu temalı harika bir FPS oyunu olarak dikkat çekiyor. Heyecanı ve aksiyonu bol olan oyunda arada geriliyor ve sinirlenebiliyorsunuz. Fakat boş zamanı geçirmek için oldukça kaliteli bir yapım.
 
  Dead Effect 2 İndir [ÜCRETSİZ]
 

 THE DEAD: Beginning (Android & iOS)

 

Zombi istilası altındaki şehirde geçen bol aksiyonlu, gerilimli, aksiyon dolu bir macera oyunu olan The Dead, karanlıkta oynanması ayrı bir zevk vereceğini söyleyebilirim. Çeşitli silahlarınızla zombilerden kurtulmaya çalışacağınız oyunun grafik kalitesi de sizler için ekstra bir zevk kaynağı.
 
  The Dead: Beginning İndir [ÜCRETSİZ]


Bu haftaki listemizin de sonuna geldik. Deneyip hoşunuza giden yeni çıkmış oyunlar varsa yorumda belirterek bizlere ve takipçilerimize yardımcı olabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0