Haftanın En İyi Mobil Oyunları #5

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #5
En iyi mobil oyunlar listemizin beşinci haftasında da oldukça ilginç, zor ve bir o kadar da eğlenceli oyunlar bulunuyor. Ayrıca Windows Phone kullanıcıları için de bir sürprizimiz var.
Sizler için her hafta sunmakta olduğumuz ve yine her hafta devam edeceğimizi söylediğimiz "Haftanın Mobil Oyunları" listesi bu hafta da 5. seri ile durmadan devam ediyor. Bu sefer de birbirinden eğlenceli oyunlar ve herkesin merakla beklediği oyun da bulunuyor. (İlk hafta için buraya, ikinci hafta için buraya, üçüncü hafta için buraya ve geçen hafta için de buraya bakabilirsiniz)

Ancak her hafta belirttiğimiz uyarımızı tekrar etmek gerek; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanacak. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Fakat şöyle bir yeniliğimiz de var. Yeni gelen oyunlar maalesef  Windows Phone platformunda olmuyor. Bu sebeple WP kullanıcıları da kırmamak için bir adet WP platformuna gelen oyunu da listemize 6. ve bonus olarak ekliyoruz. Bundan sonra da mümkün oldukça eğer listemizde WP yer almazsa bonus olarak eklemeye çalışacağız.

Bakalım ikin hafta olarak elimizde neler var;
 

 Shady Wars (Android & iOS)

 

Son dönemlerde popülerleşen ünlülere ait mobil oyun yapımına dünyaca ünlü rap yıldızı Eminem de dahil oldu. Kendine ait olan Shady Records ile iş birliğiyle yayınlanan Shady Wars oyununda Eminem'in birbirinden güzel sevilen şarkıları için yukarıdan düşen sözleri toplayacaksınız. Bir nevi farklı bir Guitar Hero oyunu gibi olan Shady Wars özellikle Eminem hayranlarının favorisi olmaya aday olacak.
 
  Shady Wars İndir [ÜCRETSİZ]
 

 The Walking Dead No Man's Land (Android & iOS)

 

Hali hazırda iOS tarafında olan ve Walking Dead fanlarının en sevilen oyunlarından olan The Walking Dead No Man's Land, şimdi de Android platformuna geldi. Tamamen ücretsiz olan oyunu eğer bu diziyi seviyorsanız indirmemeniz için hiçbir sebep yok. AMC'nin resmi oyunu olan ve Next Games tarafından yaratılan oyun tıpkı dizideki gibi zombilere karşı oynanan bir yapıda.
 
  The Walking Dead No Man's Land İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Around The World (Android & iOS)

 

Yine yeni ve yeniden Katchapp oyunu ile karşınızdayız. Adamlar işlerini o kadar iyi yapıyor ki listemize koymaktan para isteyecek hale geldik. Fakat bir reklam durumu olmasa bile haftalık listemize girmeye falzasıyla hakeden bu oyun bu sefer klasik olarak sinirinizi bozmakla kalmıyor. Tam manasıyla yıpratıyor. Flappy Bird'ün farklı bir versiyonu gibi olan ve dünyayı dolaşmak isteyen bir kuşa yardım ettiğiniz oyunda sinirlerinize hakim olmanızı tavsiye ediyoruz.
 
  Around The World İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Lonely One (Android & iOS)

 

Golf sever misiniz? Eğer hoşunuza giden bir spor ise bu oyunu da çok seveceksiniz. Garip ve ilginç grafikleriyle dikkat çeken ancak gittikçe zorlaşan yapısıyla da sinirinizi bozabilecek bu oyun da bana nedense Angry Birds'den ilham alınmış gibi hissettiriyor. Fakat oldukça iyi bir yapım olduğunun altını çizmek gerek. Şahsen ben çok sevdim. Ayrıca ücretsiz.
 
  Lonely One İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Into the Dark (iOS)

 

Bu sefer elimizdeki oyun sadece iOS platformunda bulunuyor. Appsolute Games yapımı olan bu oyun oldukça zor bir yapıda. Taa önceleri Nokia'larda olan Bounce'u hatırlarsınız. Ona fazlasıyla benzettiğim oyunda fark karanlık olması. Minik bir çapta topun etrafındaki aydınlığı görebiliyorsunuz sadece. Bu da oyunu oldukça zorlaştırıyor. Fakat oldukça zevkli olduğunu da belirtmiş olalım. Yani karanlık olduğu için heyecan verici bir hal alıyor.
 
  Into the Dark İndir [ÜCRETSİZ]

 
 

 Windows Phone Bonusu: Fusion Dots

 

Dediğimiz gibi, yeni çıkan oyunların WP platformunda olmaması sebebiyle sizlerden gelen istek üzerine bir de WP bonusu ekleyeceğiz. İşte bu haftanon bonusu ise Fosion Dots isimli geçen günlerin popüler oyunu 2048'i andıran yapıdaki oyun olarak listemizde yer alıyor. Oyunun oynanış şekli tıpkı 2048 dediğimiz gibi, ama bunda noktalar var sadece. Ama o tadı ve eğlenceyi verebilmesiyle WP kullanıcıları için ayrı bir yere sahip olabiylmeye aday.
 
  Fusion Dots İndir [ÜCRETSİZ]


Bu haftaki listemizin de sonuna gelmiş olduk. Deneyip hoşunuza giden yeni çıkmış oyunlar varsa yorumda belirterek bizlere ve takipçilerimize yardımcı olabilirsiniz. Böylelikle sizlerin sevdiği oyunda daha fazla oyuncu da çekmiş olursunuz. Listemizdeki oyunlar hakkındaki yorumlarınızı da esirgemeyin. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0