Haftanın En İyi Mobil Oyunları #6

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #6
En iyi mobil oyunlar listemizin artık altıncı haftasına geldil. Yine her hafta olduğu gibi b da oldukça ilginç, zor ve bir o kadar da eğlenceli oyunlar bulunuyor. +1 Windows Phone bonusumuz da her hafta olacağı gibi bu hafta da listemizde yer alıyor.
Sizler için her hafta sunmakta olduğumuz "Haftanın En İyi Mobil Oyunları" listesinde 6. haftaya gelmişiz bile. Bu sefer yine birbirinden eğlenceli oyunlar listemizde bulunyor.

Tabii her hafta belirttiğimiz uyarımızı tekrar ediyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanacak. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Ancaaak.. Sizler için geçen hafta başlattığımız ve yeni çıkan oyunların Windows Phone platformunda olmaması sebebiyle WP kullanıcıları da kırmamak için bir adet WP platformuna gelen oyunu da listemize 6. ve bonus olarak ekliyoruz. Bundan sonra da mümkün oldukça eğer listemizde WP yer almazsa bonus olarak eklemeye çalışacağız.

Şimdi ise lafı fazla dolandırmadan listemize geçebiliriz;
 

 Artificial Defense (Android & iOS)

 

Bilinçsizce takılan flash bellekler nedeniyle bilgisayarınızabulaşan virüsün yayılmasını engellemeye çalıştığınız oyun oldukça garip bir yapıda.  Diğer strateji oyunlarından farklı bir konsepte sahip olan Artificial Defense'de aynı zamanda oyun içi satın alma yok. Böylelikle komple bedava olarak keyfini süre süre oyunun tadını çıkartabiliyorsunuz. Hack ve yazılım ile değil de virüsler ile kıran kırana bir kapışma yapacağınız oyun farklılık arayanlar için ideal gibi duruyor.
 
  Artificial Defense İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Blade Waltz (Android & iOS)

 

Son zamanların en popüler oyun türü olan rol yapma oyunlarından  mobile uyarlanmış bir oyun daha rortay çıktı. Blade Waltz adındaki oyunun diğer yapımlardan önemli farklarından biri ise Türkçe desteği sunması. Böylelikle ne dedi hangi görevdeyim gibi anlayamama derdi olmadan oynayabileceğiniz Blade Waltz, konsol grafikleri ve kombo sistemi ile gerçekten iyi bir iş çıkarmış diyebiliyorum. Netmarble yapımı oyun ücretsiz elbette.
 
  Blade Waltz İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Eternal Arena (Android & iOS)

 

NetEase Games yapımı olan oyunda bir rpg oyunu. Ancak 15'den fazla modu bulunan oyunda birçok farklı ilerlmeler kaydedebilirsiniz. Grafikleri de oldukça hoş olan ve önemli bir artısı olarak PvP modu da bulunan Eternal Arena, son dönemlerin dikkat çekici yapımları arasındaki yerini buluyor. Oyun ücretsiz ve karakterler de MOBA oyunlarından aşina olduklarımıza çok benzediğini de belirtelim. Fakat başarılı bir yapım kesinlikle.
 
  Eternal Arena İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Mobile Strike (Android & iOS)

 

Reklamlarında Arnold Schwarzenegger reyizin bulunduğu oyunda bir taktik savaşı gerektiren ve MMO strateji oyunu olarak dikkat çekiyor. "Dünyanın En Geniş MMO'su" iddiası bulunan oyunda Türkçe desteği de bulunuyor. Bölgenizi inşaa edip savaşlara gideceğinız oyun size Clash of Clans benzeri oyunlardan sonra farklılık yaratabilir.
 
  Mobile Strike İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Zero Reflex (Android & iOS)

 

Dünyanın belki de en iddialı oyunu olan Zero Reflex için oyunu hilesiz olarak ilk bitirene 10.000 Dolar ödül vereceğini bile duyuran firmanın bu iddiasının sebebi belli. Oyun inanılmaz sinir bozucu! Exordium tarafından geliştirilen bu oyun size saç baş yolduracak ve oyunda ortada bulunan gözün suratına suratına vurmak isteyeceksiniz. Her hatanızın da cezalandırılacağı oyun harbiden yürek ve sabır iseyen bir türden olduğunu belirtmeden geçmeyelim.
 
  Zero Reflex İndir [ÜCRETSİZ + ÖDÜLLÜ]
 

 Windows Phone Bonusu: The Machine

 

Bu haftaki Windows Phone oyunumuz ise ücretsiz olarak karşımıza çıkan The Machine adlı oyun. İlginç ve sade yapısıyla sizi bağlayacak oyunumuz Windows Phone platformunun iddialı yapımlarından biri. Bir mürekkebi yönettiğiniz oyun gerçekten hoşunuza gidecektir. Tabii aynı zamanda bölümler ilerledikçe aynı zamanda sinir bozucu olacağından hepimiz eminiz.
 
  The Machine İndir [ÜCRETSİZ]


Son olarak listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta Görüşmek üzere hoşçakalın!

Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0