Haftanın En İyi Mobil Oyunları #8

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #8
En iyi mobil oyunlar listemizin artık sekizinci haftasına da geldik. Yine her hafta olduğu gibi bu hafta da oldukça ilginç, zor ve bir o kadar da eğlenceli oyunlar bulunuyor. +1 Windows Phone bonusumuz ise bu sefer üç platformda da olan bir oyun ile karşımıza çıkıyor.
Sizler için her hafta sunmakta olduğumuz "Haftanın En İyi Mobil Oyunları" listesinde 8. haftasına geldik. Bu sefer yine birbirinden eğlenceli oyunlar listemizde bulunuyor olacak.

Tabii her hafta belirttiğimiz uyarımızı tekrar ediyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Ancaaak.. Sizler için geçen hafta başlattığımız ve yeni çıkan oyunların Windows Phone platformunda olmaması sebebiyle WP kullanıcıları da kırmamak için bir adet WP platformuna gelen oyunu da listemize 6. ve bonus olarak ekliyoruz. Fakat bu hafta istisna olarak WP bonus oyunumuz her üç platformda da bulunuyor.

Şimdi ise lafı fazla dolandırmadan listemize geçebiliriz;
 

 Call of Champions (Android & iOS)

 

Spacetime Games tarafından mobil platformlar için geliştirilen çok oyunculu bir strateji oyunu olan Call of Champions, günümüzün en popüler oyun türü olan MOBA tarzında karşımıza çıkmakta. Kısa sürede birçok kitle edinen CoC, dünya genelinde oyuncular ile takımlar oluşturarak ve seçtiğiniz karakterinizi kafanıza göre özelleştirerek oynayabileceğiniz oldukça güzel bir oyun.

Grafik kalitesi ve oynanış olarak ortalamanın oldukça üzerinde olan Call of Champions, ücretsiz olmasıyla da listemizdeki yerini alıyor.
 
  Call of Champions İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Football Manager Touch 2016 (Android & iOS)

 

Futbolseverlerin ve hatta profesyonellerin vazgeçilmez oyunu olan Football Manager'in tabletlere özel ve PC için çıkan lite versiyonu diyebileceğimiz FM Touch 2016, Mobile versiyonuna göre çok daha iyi ve 3D maç motorunu barındıran bir içeriğiyle göz dolduruyor. Oyun bu kadar kaliteli olunca da 53TL gibi sağlam bir fiyata da sahip. O bakımdan almaktan çekinebilirsiniz. Ancak olur da alacak olursanız buradaki bağlantı üzerinden cihazınıza uyumlu olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var. Çünkü başta da dediğim gibi sadece tabletler ile uyumlu ve tablet sayısı da kısıtlı.
 
  Football Manager Touch 2016 İndir [52.99TL]
 

 Rush N Krush (Android & iOS)

 

Netmarble Games yapımı olan bu güzel oyun da sonsuz yarış oyunları kategorisine giren bir yapım. %100 Türkçe olmasıyla bizden güzel bir artı alan Rush N Krush'ta araçlara makas atarak hızlanabilir, aracınızı güçlendirerek önünüzü kesip yavaşlatacak ya da sizi etkileyecek araçları hedef alarak önünüzü açabilecek şekilde bir aksiyonlu yapısıyla dikkat çekiyor. Bir denenmeyi ve boş vakit değerlendirmeyi hak eden Rush N Krush aynı zamanda ücretsiz.
 
  Rush N Krush İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Starlit Adventures (Android & iOS)

 

Macera türündeki Starlit Adventures grafiklerinin oldukça iyi olması ile dikkat çekiyor. Yer altında geçen oyunda, bir köstebeğin sırtında çeşitli engel ve tuzaklarla dolu ortamdan sıyrılmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda oldukça eğlenceli olan Starlit Adventures fantastik hikayeye sahip olan 8 ayrı dünyasıyla hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Yıldızları toplayarak depolayıp, ardından yeni bölümleri ve karakterleri açarak daha eğlenceli hale getirmek de sizin elinizde olacak.
 
  Starlit Adventures İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Warhammer 40,000: Freeblade (iOS)

 

Muhteşem grafikleri harika bir konuyla bir araya getiren Warhammer 40,000: Freeblade bu listedeki favori oyunum olarak yerini alıyor. Geçmiş ve geleceğin harmanlandığı bu muhteşem yapımda kendinizi robotik şovalyenizle kötülüğe karşı aksiyon dolu bir maceranın ortasında bulacaksınız. Gerek grafik, gerekse ses kalitesiyle muazzam seviyeyi yakalamış olan Warhammer 40,000: Freeblade'in ücretsiz olması ise süper bir detay. Ancak aramızda kalsın, iPad ile çok daha eğlenceli oluyor.
 
  Warhammer 40.000: Freeblade İndir [ÜCRETSİZ]

 
 

 Digfender (Android, iOS & Windows Phone)

 

Bu haftanın Windows Phone bonusu olan Digfender, aynı zamanda Android ve iOS platformunda da bulunmasıyla takdirimizi kazandı. Adından da anlayabileceğiniz üzere bir savunma oyunu olan Digfender, klasik kule savuınma oyunlarından apayrı bir yapısıyla listemizde yer alıyor.  Kalenizin altında kürekle yerler açıp savunma sistemleri yerleştirerek düşmanların kazı yaparak girmesini engelleyeceğiz oyun biraz stratejik olarak düşünmeye zorladığı için de oldukça eğlenceli bir hal alıyor.
 
  Digfender İndir [ÜCRETSİZ]

Son olarak listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta Görüşmek üzere hoşçakalın!

Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0