Haftanın En İyi Mobil Oyunları #9

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #9
Her hafta düzenli olarak devam eden mobil oyunlar serimizin 9. haftası da birbirinden güzel oyunları barındırıyor.
Sizler için her hafta sunmakta olduğumuz "Haftanın En İyi Mobil Oyunları" listesinde 9. haftasında da yeniden eğlenceli, hoş ve sinir bozucu oyunlar ile karşınızdayız.

Tabii her hafta belirttiğimiz uyarımızı tekrar ediyoruz; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Ancaaak.. Sizler için geçen hafta başlattığımız ve yeni çıkan oyunların Windows Phone platformunda olmaması sebebiyle WP kullanıcıları da kırmamak için bir adet WP platformuna gelen oyunu da listemize 6. ve bonus olarak ekliyoruz. Fakat bu hafta da geçen hafta gibi istisna olarak WP bonus oyunumuz listemizde direkt olarak bulunuyor. Hem de bu sefer iki adet!

Şimdi ise lafı fazla dolandırmadan listemize geçebiliriz;
 

 Antyz (Android & iOS)

 

Hani genellikle küçüklüğümüzde görüp "Bu ne ki" diyerek bozduğumuz karınca yuvaları vardır. Aynı zamanda eminim birçoğunuz o yuvanın içindeki dünyayı merak etmiştir. İşte Antyz size bunu keşfetme fırsatını sunuyor. Bir karınca olarak yeraltında yol açıp arkadaşlarınızı yer kabuğuna yani daha sıcağa kurtarmaya çalışacağınız oyun zaman geçirmek adına oldukça eğlenceli ve garip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Konu olarak 2054 yılında dünyanın tekrar bozul çağına dönmesini ele alan oyun kurgu olarak da oldukça güzel.
 
  Antyz İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Rayman Adventures (Android & iOS)

 

Unutulmaz oyun serisi Rayman'in yepyeni oyunu Adventures'da adından da anlaşılacaği gibi bizi eğlenceli, fantastik bir macera oyunu bekliyor. Klasik koşu oyunlarının en sevilen oyununda koşmaktan oldukça zevk alan ve durmayan Rayman'i birçok zorluk da bekliyor olacak.
 
  Rayman Adventures İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Speed Golf (Android & iOS)

 

Mobil platformun sinir bozucu ve en gıcık firması olan Ketchapp yine karşımıza yeni bir sinirlerimizi alt üst edecek oyunla geliyor. Speed Golf'te klasik bir golf oyunundan farklı olarak sadece 5 saniye süre verilmesiyle işi çığırından çıkaran firma gittikçe zorlaşan oyunda sinirinizin oranını gittikçe arttıracak. Yani bildiğimiz Ketchapp'tan yeni bir oyun desek zaten neler olacağı bellidir aslında.
 
  Speed Golf İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Temple Run 2: Frozen Shadows

 

Aslına bakarsanız Temple Run 2 bileceğiniz gibi eski bir oyun. Ancak Frozen Shadows adlı yeni güncellemesiyle değişen oyun bu sefer karlar içinde ve daha eğlenceli olarak geliyor. Yani bildiğimiz Temple Run 2 daha iyi ve daha güzel olarak karşımızda. Bu sebeple de listemizde olmayı fazlasıyla hak ediyor.
 
  Temple Run 2: Frozen Shadows İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Monument Valley (Android, iOS & Windows Phone)

 

İlk WP bonusu olarak sayılabilecek oyun da aslında geçen senenin oyunu olabilir. Ancak listemize tekrardan girme sebebi ise iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak yayınlanması olarak söyleyebiliriz. Normalde 8-9TL gibi bir para vermeniz gereken oyun iOS'te ücretsiz olarak bulunuyor. Bu da indirmeyenler için net bir fırsat. Ki tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi mobil oyunlardan biridir kendisi, şahsen çok sever, size de şiddetle tavsiye ederim.
 
  Monument Valley İdir [iOS: ÜCRETSİZ / Android: 8.79TL / WP: 9.25TL]
 

 Sniper Fury

 

Bu da çıkar çıkmaz muhteşen grafikleri ile herkesi sevindiren bir yapım oldu. Harita, ortam, grafik.. Aklınıza ne gelirse şahane olarak karşımıza çıkan oyun bu sektörün ustası Gameloft'un elinden çıktı ve muhteşem bir FPS nişancılık oyunu olarak listemizde banko diye yerini aldı. Gameloft aynı zamanda WP kullanıcılarına ayrı bir kıyak geçerek onlara da sundu bu beleş oyunu. Oynamayan kalmasın bizce. Yani hele ki "Sniper Elite" serisini oynamış olanlarınız varsa bu oyuna bayılacak.
 
  Sniper Fury İndir [ÜCRETSİZ]

Son olarak listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta Görüşmek üzere hoşçakalın!

Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0