Haftanın En İyi Mobil Oyunları #18

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #18
Bu hafta da sizler için oldukça güzel oyunlarımız haberimizde mevcut.
Her hafta aralıksız olarak sizlere sunduğumuz Fobito ekibimiz tarafından hazırlanan Haftanın En İyi Mobil Oyunları listemizde bu hafta 18’inci haftamız oldu. Birbirinen güzel, eğlenceli ve aksiyon dolu oyunlarla geçen haftaların ardından bu hafta da sizlerin hoşuna gideceğine inandığımız yepyeni oyunlar ile geliyoruz.

Her hafta yaptığımız klasik uyarımıza da yapmadan geçmeyelim; yunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanıyor. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bu haftaki Windows Phone bonusumuz ise ayrı olarak yer alacak.

Şimdi de oyun zamanı!
 

 Alto’s Adventure (Android & iOS)

 

Görüp görebileceğiniz en iyi sonsuz koşu oyunlarından biri olan Alto’s Adventure, yine iOS platformunda olup Android’e yeni gelenlerden biri. Size oynarken ayrı bir zevk verecek grafikleri ile oynadıkça oynama isteğinizi arttıracak oyun ücretsiz olmasıyla da hoşunuza gidecektir.
 
  Alto's Adventure İndir [ÜCRETSİZ]
 

 GTA Liberty City Stories (Android & iOS)

 

GTA, yani Grand Theft Auto gibi efsanevi bir serinin eskilerde kalsa da kıymetlilerinden biri olan Liberty City Stories, Toni adlı karakterimizle aksiyonun dibine vurduğumuz mükemmellerden biriydi. Dönemine göre şahane olan oyunu San Andreas, Vice City ve GTA III gibi oyunların ardından Kasım’da iOS’e gelmişti. Şimdi Android platformuna da girerek listemizde yer alan GTA LCS, 10,49TL gibi bir fiyat karşılığında oynanabilir.
 
  GTA Liberty City Stories [Android & iOS: 10.49TL]
 

 Lonewolf (Android & iOS)

 

FPS oyunlarını sevenlerin hayran kalabilecek derecede güzel olan Lonewolf, Sniper Elite serisini oynamış kişilerin çabucak aşina olabileceği bir oyun. Tıpkı onda olduğu gibi rüzgar şiddeti ve uzaklığa dikkat etmeniz gerekecek olan oyunda arka planda işleyen hikayesi ise muhteşem ötesi. Fobito’da 10 üzerinden 9 alan oyun bu haftanın favorisi, ona göre bence direkt olarak indirip deneyin derim.
 
  Lonewolf İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Power Hover (Android & iOS)

 

Adından da çağrıştırabileceği üzere bir hoverboard kullanacağınız bu oyunda grafikler olabildiğine minimal kullanılarak bir farklılık yaratılmış. Yine iOS’ten Android’e gelen bir oyun olan Power Hover, iOS tarafında oldukça sevilmiş bir oyundu. Bu hafta da kesinlikle yer alması gereken ve oynamanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz bir oyun.
 
  Power Hover İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Psych (Android & iOS)

 

Dikkatinizi mükemmel seviyede her an tutmanız gereken ve buradaki haberimizde sizlere anlattığımız Psych, kendi yapımcıları tarafından “Saykodelik efektleriyle baş döndüren ve mide bulandıran oyun” olarak adlandırılmış. Çok da doğru! İndirin, deneyin bakalım. Siz ne düşüneceksiniz.
 
  Psych İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Windows Phone Bonusu: Smashy Road: Wanted

 

Android ve iOS tarafında oldukça sevilen Bearbit Studios yapımı Smashy Road'un farklı bir versiyonu olan Wanted, WP kullanıcılarıyla sonunda buluştu. Oldukça eğlenceli yapısıyla dikkat çeken oyun WP kullanıcılarının oldukça ilgisini çekecektir.
 
  Smashy Road: Wanted İndir [ÜCRETSİZ]

 
Bir haftanın daha sonuna geldik. Birbirinden farklı ce oldukça zevkli oyunlar ile hazırladığımız bu hafta için listede olmalı dediğiniz yeni çıkmış güzel oyunları veya tavsiyelerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Gelecek hafta görüşmek üzere, hoşçakalın!

 
Geçen Haftalar: Haftanın En İyi Mobil Oyunları 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0