• Anasayfa
  • Mobil
  • Hamburger İçindeki iPhone 6S’in Piranha Asidine Atıldıktan Sonraki İğrenç Görüntüsü

Hamburger İçindeki iPhone 6S’in Piranha Asidine Atıldıktan Sonraki İğrenç Görüntüsü

1
0
0
0
0
Hamburger İçindeki iPhone 6S’in Piranha Asidine Atıldıktan Sonraki İğrenç Görüntüsü
TexhRax, farklı konseptteki dayanıklılık testlerinde bu hafta McDonald’s Big Mac hamburgerinin içine koyduğu iPhone 6S’i piranha asidiyle dolu cam kavanozun içine bıraktı.
Özellikle iPhone modellerine yaptığı dayanıklılık testleriyle milyonlarca takipçisi bulunan TechRax, yine farklı konsepte sahip bir video paylaştı. McDonald’s’ın meşhur Big Mac hamburgerinin içine koyduğu iPhone 6S’i daha sonra piranha asidiyle dolu cam kavanozun içerisine bıraktı.

İçinde %35 oranında oksijenli su bulunan asidin içine konulan hamburgerli iPhone 6S, birkaç saniyede uğradığı kimyasal tepkime sonucu ‘iğrenç’ bir görüntünün ortaya çıkmasına sebep oldu. Yürek mi yemiş ne yapmışsa artık telefonu eldiven giymeden cam kavanozun içine yerleştiren arkadaş (asit sıçrar, başka bir şey olur, hiç mi tırsmıyorsun be adam), iğrenç bir kokunun geldiğini söylüyor. Bütün olan biteni birkaç adım geriye çekilerek takip eden YouTuber, daha sonra kavanozun içinden çıkardığı iPhone 6S’in son haline ait görüntüleri paylaşıyor. 

Son günlerdeki paylaşımlarından pek hoşlanmadığım TechRax, bu sefer ilgimi çekmeyi başardı. Umarım siz de izlerken keyif alırsınız.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0