• Anasayfa
  • Mobil
  • Hem iPhone Hem Android Uyumlu Şarj Kablosu LMcable Ön Satışa Çıktı!

Hem iPhone Hem Android Uyumlu Şarj Kablosu LMcable Ön Satışa Çıktı!

1
0
0
0
0
iPhone ve Android cihazlarınızı tek kablo ile şarj edebilmek ister miydiniz? LMcable adlı yeni bir ürün ile bunu yapabilirsiniz! Hem de ek bir adaptör ya da dönüştürücü kullanmadan!
Hem iPhone hem de Android cihaz kullananlara müjde! Tek bir şarj kablosu üzerinden, her iki platforma destek verecek LMcable adlı bir ürün, fazladan kablo taşıma ihtiyacınızı ortadan kaldırabilir. Henüz bir Kicstarter projesi olan ürünün amacı “Dünyanın ilk Android ve iOS destekleyen şarj kablosu” ünvanına sahip olmak.

 LMcable Nasıl Çalışıyor, Hangi Cihazları Destekliyor?

LMcable’ın en büyük özelliği, herhangi bir dönüştürücü ya da ek aksesuara ihtiyaç duymaması ve  bağlantı girişinin kolayca değiştirilebilmesi. Değiştirmekten kastımız, uçlardan birini söküp diğerini takmak değil, sadece tam tersi yöne çevirmek. Projeye göre, Android cihazların microUSB bağlantısı ve iPhone’un Lightning bağlantısı kablonun ucunda bulunuyor. 2-in-1 olarak nitelendirilen bu kısımda, Lightning girişi microUSB girişinin içine yerleştirilmiş durumda ve her iki yüz ayrı cihazlar için kullanılıyor. Tüm Android cihazları destekleyen LMcable, Apple tarafında ise iPhone 5 ve daha yeni modellerini, ilk nesil iPad Mini ve daha yeni modellerini, 4. nesil iPad ve daha yeni modellerini, 5. nesil iPod Touch'ı destekliyor.

 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

20 Şubat tarihinde Kickstarter’da destek arayışına başlayan LMcable, şimdiden 81 bin 435 dolar yatırım toplamayı başarmış durumda ki bu rakam proje sahiplerinin hedeflediğinin oldukça üzerinde. 28 gün daha Kickstarter’da yatırımcı desteği arayacak olan projenin Nisan ortasında ilk ürünlerini vermesi bekleniyor. LMcable için beklemek istemeyenler ise buradan 15 dolar karşılığında ön sipariş verebilir. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0