• Anasayfa
  • Mobil
  • Hiç Zaman Kaybetmeyen Çinliler, İlk Çakma iPhone 7’yi Satışa Sundu

Hiç Zaman Kaybetmeyen Çinliler, İlk Çakma iPhone 7’yi Satışa Sundu

20
6
4
3
2
Çakma telefon üretimi konusunda üzerine rakip tanımayan Çinli üreticiler, duyurulmasına 3 ay kala ilk iPhone 7 çakması telefonu satışa sundu.
Tarihsel olarak ele alındığında akıllı telefon ya da başka bir elektronik cihaz fark etmez Çin, o cihazın klonunu üretme konusunda büyük bir üne sahip. Dünyanın en büyük akıllı telefon piyasasına sahip 3 ülkeden bir tanesi olan Çin’in en büyük gelir kaynakları arasında elbette bu sektör de bulunuyor. Bu sebeple alım gücü olmayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği ‘çakma telefon’ piyasasının en hareketli olduğu ülkelerin başında da Çin yer alıyor. Kondisyonundan hiçbir şey kaybetmediğini tekrar ispatlayan Çinli üreticiler, duyurulmasına 3 aylık bir süre olmasına rağmen ilk iPhone 7’nin satışına şimdiden başlamış durumda.

Çakma iPhone 7’nin (7 Plus ya da 7 Pro da olabilir) arka kısmına baktığımızda tasarımının (Tayvan) ve üretim yerinin (Çin) hangi ülkelere ait olduğu da belirtilmiş. (ne pişkin adamlar bunlar ya, ev adresinizi de yazsaydınız?). Bu zamana kadar yeni iPhone’ların tasarımıyla ilgili birçok görsel elimize ulaşmış ve sizlerle paylaşmıştık. Aşağıda göreceğiniz fotoğraf, son birkaç aydır gördüğümüz iPhone 7 örnek tasarımlarına o kadar çok benziyor ki adamları tebrik edesi geliyor insanın. Fiyatından ve özelliklerinden bahsedilmemiş fakat tahminim 100-150 dolar civarında satıyorlardır. Bu arada haberiniz var mı bilmiyorum, iPhone 7’nin üç farklı modelinin fiyatları sızdırılmış durumda. 
20
6
4
3
2
Emoji İle Tepki Ver
20
6
4
3
2