• Anasayfa
  • Mobil
  • Hindistan'da Test Edilen 4 Yeni Sony Telefonu Ortaya Çıktı

Hindistan'da Test Edilen 4 Yeni Sony Telefonu Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Hindistan'a test amacıyla gönderilen ve modelleri belli olmayan 4 yeni Sony telefonu Hindistan'daki ürün giriş ve çıkışlarını gösteren site Zauba'nın kayıtlarında ortaya çıktı. 
Son olarak Japonya'da Xperia Z4 adını alan fakat küresel bazda Xperia Z3+ adı verilen yeni üst seviye telefonuyla Sony oldukça konuşulmuştu. Fakat Hindistan'daki ithalat ve ihracat kayıtlarını alan Zauba adlı sitede Sony adına Hindistan'a giriş yapan 4 yeni telefon ortaya çıktı.

Zauba üzerinde Seahawk Rex PQ, Eagle Rex AP, Seahawk Gina AP ve Eagle Rilads AP kod adlarını taşıyan telefonların hangi model olduığuna dair bir bilgi maalesef bulunmuyor. Bu sebeple de orta seviye yeni telefonları olabilir şeklinde düşünülmekte.Fakat Xperia Z3+ modelinin önümüzdeki hafta içinde Hindistan'da satışa çıkacak olması sebebiyle bir kesim de bu cihazlardan birinin Z3+ olabileceğini söylüyor. Yani beklenilenin aksine bu 4 cihaz yeni değil zaten var olan fakat Hindistan'a giriş yapmamış telefonlardan olabilir.Önümüzdeki günlerde belli olacak olan bu durumda yeni mi yoksa var olan telefonlar mı olacağını hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0