"Hızlıdan Daha Hızlı" Olan Vivo V3 ve V3 Max'in Özellikleri Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Vivo'nun yeni telefonları olan V3 ve V3 Max'in özellikleri belli oldu. Telefonların "hızlıdan daha hızlı" olacağı söyleniyor.
Son zamanlarda akıllı telefon sektörünün sessiz firmalarından birisi olan Vivo'nun, yeni telefonlar üreteceği yönünde bazı söylentiler vardı. Bu söylentilerin artmasıyla birlikte Vivo, bazı şeyleri resmileştirmeye karar verdi ve yeni telefonlarını tanıttı: V3 ve V3 Max.

Vivo V3 ve Vivo V3 Max'ın arasındaki ilişkinin, Galaxy S7-S7 Edge ve iPhone 6S-6S Plus modelleri arasındaki ilişkiye benzediğini söyleyebiliriz. "Hızlıdan daha hızlı" sloganıyla tanıtımı yapıla V3 ve V3 Max, sektörde adını duyurabilmek amacıyla hızını ortaya koymuş. Vivo'nun yayınladığı görsellerden anlayabildiğimiz kadarıyla telefonun kamera açılış süresi 0.7, kameranın odaklanma süresi ise 0.2 saniye. Yani bu telefonlarla sadece 1 saniye içerisinde fotoğraf çekebileceğinizi söyleyebilirim.

Görsellerde değinilen bir diğer özellik de telefonların hızlı şarj özelliği. Sadece 5 dakikalık şarj ile 2 saat yüksek kaliteli (Hi-Fi) müzik dinleyebileceğinizi belirten Vivo, bu konuda oldukça iddialı. Ayrıca telefonun 4 GB RAM'e, 32 GB arttırılabilir hafızaya ve parmak izi okuyucusuna sahip olduğunu da atlamak istemem.

Vivo telefonların ne zaman satışa sunulacağını net bir şekilde söylemedi ancak "çok yakında" açıklamasında bulundu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0