• Anasayfa
  • Mobil
  • Özelliklerine Kıyasla Ucuzluğuyla Ağzımızın Suyunu Akıtan Bir Telefon Daha: HOMTOM HT7 Pro

Özelliklerine Kıyasla Ucuzluğuyla Ağzımızın Suyunu Akıtan Bir Telefon Daha: HOMTOM HT7 Pro

1
0
0
0
0
Bugün ucuz fiyatıyla baş döndüren akıllı telefonlar arasına bir yenisi daha eklendi: HOMTOM HT7 Pro.
Bu sabah paylaştığımız haberimizde, 60 dolar fiyatlı olmasına rağmen üst düzey özelliklere sahip olan Bluboo Xfire 2’den bahsetmiştik. Bu sefer rakam 30 dolar daha fazla, fakat özelliklerini kıyasladığımızda Xfire 2’yi çok gerilerden bırakacak HOMTOM HT7 Pro’dan bahsetmek istedim.

Fiyat / performans anlamında rakipleriyle her türlü kapışacak potansiyele sahip olan HOMTOM HT7 Pro, metal gövdesi ve 7.9 mm inceliğiyle oldukça hoş bir tasarıma sahip.

64-bit mimarili 4 çekirdekli MediaTek MT6735 işlemciden gücünü alan model, 2 GB RAM ve genişletilebilir 16 GB dahili hafızaya sahip. 5.5 inç büyüklüğünde ve 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde IPS ekranı bulunan HOMTOM HT7 Pro’da, 13/5MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamera yer alıyor. 4G LTE bağlantı desteği de cabası.Son olarak bataryasına değinelim. 3000mAh gücünde büyük bir bataryası bulunan modelin bu anlamda da kullanıcıları bir hayli memnun edeceğini söyleyebilirim. 

100 doların altında olmasına rağmen üstün performans özelliklerini bünyesinde barındıran bu cihaza şuradaki bağlantıyı kullanıp sahip olabilirsiniz, fakat öncesinde şunu belirtmekte fayda var. Yurt dışından sipariş verdiğiniz bir ürünü ülkeye sokabilmek için KDV, ÖTV ve gümrük vergileri dahil toplam %50’ye yakın ekstra bir ödemenin yapılması gerekiyor. Kısacası HOMTOM HT7 Pro, 140-150 dolar civarında bir fiyata denk geliyor fakat özelliklerine baktığımızda hak etmediğini söyleyemeyiz. Tercih sizin :) (bu arada telefonun fiyatının 129 dolardan 89 dolara düştüğünü belirtelim)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0