• Anasayfa
  • Mobil
  • Honor 7, Çin’de Yalnızca 2 Dakika İçerisinde 200 Bin Adet Sattı!

Honor 7, Çin’de Yalnızca 2 Dakika İçerisinde 200 Bin Adet Sattı!

0
0
0
0
0
Bu ay içerisinde Çin’de ön sipariş olarak satışa sunulan Huawei Honor 7, yalnızca 2 dakika içerisinde 200 bin ön sipariş adedine ulaştı.
Huawei, Çin’deki Honor 7’nin ön siparişle ilgili rakamları paylaştı. Cihaz, 7 gün içerisinde 9 milyonluk ön sipariş rakamlarına ulaştı. Eğer Honor 7’nin Avrupa’daki lansmanı bu yıl içerisinde yapılırsa (ki açıklamalar bu yönde) şirket için mükemmel bir zamanlama olacaktır. 

Honor 7’nin mükemmel ön sipariş adedine ulaşması, şirketin talepleri karşılaması için artık çok daha sıkı çalışması gerektiğini ortaya çıkarıyor. Çünkü Avrupa’da da Huawei’nin yeni amiral gemisini bekleyen hatırı sayılır bir kitlenin olduğu biliniyor.

Şirket tarafından bu konuyla ilgili yapılan açıklamada Honor 7’nin bu kadar ilgi görmesinin en büyük sebebinin, cihazda parmak izi sensörü ile birlikte 20 megapiksel çözünürlüğünde kameranın bulunması. Avrupa pazarıyla ilgili ciddi beklentilerinin olduğunu belirten şirket, Avrupalı kullanıcıların Honor 7’ye karşı büyük bir ilgi göstereceğine inandıklarını açıkladı. Honor 7’nin satış rakamlarıyla ilgili bir önemli detay da, ön siparişle satışa çıkarılmasından itibaren yalnızca 2 dakika içerisinde 200 bin satış adedine ulaşması. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0