Huawei'den 8 İnçlik Honor Tablet

1
0
0
0
0
Huawei hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce Ascend Mate 7 isimli, teknik özellikleri bakımından son derece başarılı bir akıllı telefonun tanıtımını yapmıştı. Şirket şimdi de Honor Tablet adındaki cihazının resmi duyurusunu gerçekleştirdi. 3G desteği ile gelen tablet, fiyat olarak oldukça cüzi.
Huawei hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce Ascend Mate 7 isimli, teknik özellikleri bakımından son derece başarılı bir akıllı telefonun tanıtımını yapmıştı. Şirket şimdi de Honor Tablet adındaki cihazının resmi duyurusunu gerçekleştirdi. 3G desteği ile gelen tablet, fiyat olarak oldukça cüzi.
 
Metal kasasıyla dikkat çeken tablet 1.2 GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 200 MSM8212 yonga setinden gücünü alıyor. 8 inç ve 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan cihaz, 16 GB depolama alanına sahip. 7.9 mm kalınlığında ve 360 gram ağırlığında olan tablet, 4800mAh değerinde bataryayı bünyesinde barındırıyor.




 
IDC tarafından yayınlanan son raporlarda 3G bağlantı desteği sunan tabletlerin Asya’da olukça popüler olduğu ortaya çıkmıştı. Ürünün 184 dolar etiket fiyatıyla ön siparişe sunulduğu ve ilerleyen günlerde diğer pazarlara giriş yapmasının beklenildiği açıklandı.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0