Büyük Ekranı ve Güçlü Özellikleriyle Honor V8 Max Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Huawei'nin yeni büyük ekranlı ve güçlü teknik özelliklere sahip akıllı telefonu Honor V8 Max TENAA kayıtlarında görüldü.
Huawei'nin diğer akıllı telefon serilerinden bağımsız olarak geliştirdiği ve sadece Honor adıyla piyasaya sürdüğü akıllı telefon serisi Honor'ın yeni üyesi TENAA kayıtlarında görüldü. Honor V8 Max adını alan akıllı telefon büyük ekranı, geniş kapasiteli bataryası ve güçlü teknik özellikleriyle üst seviye büyük ekranlı bir akıllı telefon arayan kullanıcılar için en ideal çözümlerden biri olacak gibi görünüyor.

Özellikle büyük ekranlı akıllı telefonlarda hem 6 inç boyutundan büyük ekranı olan hem de güçlü teknik özelliklere sahip cihazlara pek sık rastlanamıyordu. Anlaşılan Huawei Honor V8 Max ve en büyük rakibi olacak diyebileceğimiz Asus Zenfone 3 Max modelleri bu noktadaki ihtiyacı karşılayacak akıllı telefonlar olacak.


 

 Honor V8 Max Teknik Özellikleri

Huawei'nin phablet sınıfındaki yeni modeli Honor V8 Max 6.6 inçlik QHD çözünürlüklü AMOLED ekranla geliyor. Cihaz gücünü Huawei'nin amiral gemisi P9'da da olduğu gibi Hi-Silicon Kirin 950 çipsetinden alıyor. Cihazda 3GB RAM ve 32GB depolama alanına yer veriliyor ayrıca cihaz 128GB'a kadar microSD kart destekliyor. Honor V8 Max'te 8MP çözünürlüklü ön, 13MP çözünürlüklü arka kamera bulunuyor. Cihazın çift SIM kart ve VoLTE (4G Sesli Arama) desteği de mevcut. Ayrıca parmak izi okuyucu Huawei'den alışılagelmiş şekilde cihazın arka kısmında konumlandırılıyor. Honor V8 Max'te 4400mAh kapasiteli batarya yer alıyor.

Honor V8 Max'in resmi olarak 11 Temmuz'da düzenlenecek olan Huawei etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Ülkemizde Honor markası Huawei tarafından satışa sunulmadığı için şimdilik bu modelin de Türkiye'de satışa çıkmasını beklemiyoruz ancak umarız Huawei ilerleyen zamanlarda Honor markasının altındaki ürünleri de Türkiye pazarında tüketicilerle buluşturur.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0