HP'den Uygun Fiyatlı Phablet

0
0
0
0
0
HP'den Uygun Fiyatlı Phablet
Teknolojinin dev isimlerinden olan HP, yakın bir zamanda uygun fiyatlı phablet çıkarabilir! Eğer programda bir aksilik olmazsa önümüzdeki hafta HP phablet modelleri tanıtılmaya başlanacak.
Yıllar önce elini eteğini akıllı telefon pazarından çeken HP, tablet ve ultrabook modellerinin ardından phablet pazarına da bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Kurumsal firmalara profesyonel hizmetler sağlayan ve kullanıcılarına yüksek performanslı bilgisayarlar sunarak başarısını yakalayan HP kanadından, phabletle ilgili bazı bilgiler basına sızdı.

Aradan geçen yılların ardından akıllı telefon pazarına tekrar girmeye hazırlanan HP, 200 dolar gibi son derece uygun bir fiyatla phablet satışlarına başlayacak. HP'nin en önemli yöneticilerinden olan Yam Su Yin, geçtiğimiz günlerde HP'nin tekrar akıllı telefon pazarına gireceğine dair bir atılımın olabileceğinden bahsetmişti.

Önümüzdeki hafta tanıtılması planlanan 6 inç ekran boyutlu, 1280x720p çözünürlüklü phablet modelinin, 1GHh hızındaki Marvell işlemci tabanlı olacağı ve Android'in 4.2.2 sürümünü kullanacağı sızan bilgiler arasında.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0