• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC 10'da BoomSound Hoparlörler Olacağı Kesinleşti!

HTC 10'da BoomSound Hoparlörler Olacağı Kesinleşti!

1
0
0
0
0
HTC 10 için çıkan tüm görsellere ters köşe yapan yeni resmi tanıtım görseli ile BoomSound'un HTC 10'da olacağı kesinleşti.
HTC 10 için şimdiye kadar birçok görsel görmüştük. Fakat asıl üzücü tarafı BoomSound'dan vazgeçilmesi olan HTC 10 için sevindirici haber HTC kanadından geldi. Daha önce sizlere buradan belirttiğimiz gibi 12 Nisan 2016'da tanıtılacağı açıklanan amiral gemisinde BoomSounda hoparlörlerin olacağı da netleşti.

"Here come the neew boom" şeklinde bir paylaşım ile gösterilen bu görsele göre HTC 10'un ön tarafının hem altında hem de üstünde yeni nesil BoomSound teknolojisine sahip hoparlörler olacak.Audio10 olarak paylaşılan görselde sanırım cihazın ahize tarafı bizlere gösterilmiş. Çünkü aşağıdaki 5 adet oval boşluk asıl ahize kısmı ve yukarıdaki bölüm de BoomSound hissiymiş gibi geliyor. (Başka varsayımları olan varsa yorumlarda belirtebilir)Teknik özellik bakımından hala %100 netliği olmasa da 5.2 inçlik 2K ekran, Snapdragon 820 çipseti ile Adreno 530 grafik işlem birimi, 12 MP çözünürlüğüne sahip f/1.9 fiyafram açıklığı sunan iki adet arka ve 2K çekim desteği sunabilecek tahminen 4 UltraPiksel ön kamera gibi detaylara sahip olacağı konuşulan HTC 10 ile ilgili detaylar gelmeye devam ettikçe sizlere aktaracağız.

Bakalım, Samsung Galaxy S7 ve LG G5 gibi rakipleri bulunan HTC 10, pazara sonradan da olsa nasıl bir giriş yapacak hep beraber göreceğiz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0