HTC 10, Ekrana Daha Yakın Hissettiren Super LCD 5 Teknolojisi ile Gelecek!

1
0
0
0
0
HTC'nin merakla beklenen amiral gemisi HTC 10'un özellikleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Son haberlere göre yeni cihazda, kullanıcıları ekrana daha yakın hissettiren Super LCD 5 ekran yer alacak.
HTC’nin büyük umut bağladığı yeni amiral gemisi HTC 10’un özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Yeni telefonun sahip olacağı donanıma yönelik iddiaları buradaki haberimizde sizlere aktarmıştık. Son gelen bilgiler ise, HTC 10’un piline ve ekran teknolojisine yönelik. 

 Super LCD 5 Ekran Teknolojisi

Twitter’ın ünlü sızıntı hesabı Evleaks’in verdiği bilgilere göre, HTC 10 modelinde Super LCD 5 olarak adlandırılan yeni bir ekrana yer verilecek. Bu teknoloji sayesinde, LCD paneli ile ekranı koruyan cam arasındaki hava boşluğu ortadan kaldırılıyor. Böylece, kullanıcılar kendilerini standart LCD ekranlı akıllı telefonlara göre ekrana daha yakın hissediyor. Super LCD 5 ekran, bu özelliğinin yanı sıra daha düşük güç tüketimi ve dış mekanlarda daha iyi görüş sağlıyor.

 HTC 10 Ne Kadar Pil Kapasitesi Sunacak?

HTC 10’a yönelik bir diğer merak edilen konu ise cihazın pil kapasitesiydi. Evleaks’in verdiği bilgiler, gelecek cihazda 3000 mAh değerinde bir pil bulunacağı yönünde. Bu yüksek kapasitenin HTC 10’u bekleyen kullanıcıları memnun edeceğini söyleyebiliriz. Bakalım önümüzdeki günlerde HTC 10’a dair yeni bilgiler sızacak mı?
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0