• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC 10'un Türkiye Lansman Tarihi de Belli Oldu!

HTC 10'un Türkiye Lansman Tarihi de Belli Oldu!

0
0
0
0
0
HTC 10'un Türkiye'de yapılacak lansman tarihi de kesinleşti.
Samsung, Sony ve LG kanadından amiral gemileri gelmesinin ardından gözler merakla HTC'nin yeni telefonu 10, nam-ı diğer One M10'a çevrildi. Teknik özellikleri kısmen belli olsa da hala HTC tarafından sır gibi saklanan telefonun son çıkartılan görseline göre (haberi burada) tasarım olarak da şimdiye kadar çıkanlardan farklı olacak. Çünkü "BoomSound'dan vazgeçtiği" konusunda birçok spekülasyona tabi tutulan HTC 10'da yeni nesil bir BoomSound teknolojisine sahip hoparlörler bulunacağı bugün belli olmuştu.

Daha önce çift kamera da taşıyacağı belirtilen HTC 10'un 12 Nisan 2016'da yapılacak olan lansmanı için güzel bir haber geldi. HTC'nin Amerika ve birkaç yerde yapacağı lansmanı aynı tarihte, yani 12 Nisan'da Türkiye'de İstanbul'da da yapacak.Dünya ile aynı anda ülkemizde de özel bir lansmanı yapılacak olan HTC 10'u dünya ile aynı anda deneyimleyebilecek olmak güzel bir avantaj. Tabii ki biz de Webtekno olarak İstanbul'daki lansmanda bulunarak sizlere telefonun ön incelemesini en kısa sürede yapıp en hızlı bilgileri de Webtekno'da bulabileceksiniz.

“İtiraf ediyoruz, takıntılıyız… Ama iyi anlamda.” sloganı ile tanıtılacak HTC 10 ile ilgili detaylar lansman saati olan 15:00'dan itibaren Webtekno'da olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0