HTC 10 Ne Zaman Tanıtılacak?

0
0
0
0
0
HTC'nin merakla beklenen yeni amiral gemisi cihazı One M10'un tanıtım tarihi netlik kazanmış olabilir.
Samsung, LG, Xiaomi ve Sony gibi sektörün önce gelen markaları amiral gemisi cihazlarını Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtmıştı. Aradan zaman geçti, ortalık durulmaya başladı ve sahne artık HTC'ye kaldı.

One serisinin son cihazları ile beklenen başarıyı bir türlü yakalayamayan ve sektörde düşüşe geçen HTC, One M10 ile yeniden şahlanmanın planlarını yapmakta. Peki hem tasarım olarak hem de barındıracağı özellikler ile oldukça iddialı olan HTC 10 ne zaman görücüye çıkıyor?Mobil cihaz sektörününün artık ''sızdıran adamı'' olan @evleaks, geçtiğimiz günlerde telefonun sahip olacağı özelliklere dair önemli açıklamalar yapmıştı. @evleaks bu sefer ise telefonun çıkacağı tarihi sızdırdı.

Daha önceden HTC 10 ile alakalı haberlerimizde telefonun tanıtımı için Nisan ayından söz etmiştik; zaten @evleaks'in yaptığı sızıntı da bu durumu doğruluyor. @evleaks'in dediğine göre HTC 10, 19 Nisan tarihinde düzenlenecek etkinlik ile görücüye çıkacak. Bu arada telefonun siyah ve beyaz modellerinden iki yeni görsel de sızdırılmış durumda.HTC 10'un bilinen tüm özelliklerinden detaylı şekilde bahsettiğimiz haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0