• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC’den A50C Kod Adıyla Phablet Boyutlu Yeni Bir Akıllı Telefon Geliyor

HTC’den A50C Kod Adıyla Phablet Boyutlu Yeni Bir Akıllı Telefon Geliyor

0
0
0
0
0
Son günlerin en çalışkan şirketlerinden olan HTC'nin A50C kod adıyla yeni bir phablet model üzerinde çalıştığı söyleniyor.
Akıllı telefonların duyurulmadan önce bilgilerini sızdıran en önemli kaynaklardan olan Upleaks, HTC’nin orta segmente hitap edecek yeni telefonun özelliklerini duyurdu.

Aynı kaynağa göre daha önce yüksek sistem özelliklerine sahip yeni bir Desire üyesi üzerinde çalıştığı söylenen HTC’nin, A50C kod adlı yeni phablet boyutlu akıllı telefonu yakın bir zamanda duyuracağı belirtiliyor.

Cihaz, 5.5 inç ekran boyutu ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde olacak. 8 çekirdekli MediaTek MT6753T işlemcisiyle gelecek A50C’nin 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızayla geleceği iddia ediliyor. 13 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel arka kamerası olacak A50C, Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ve Sense 7 arayüzüne sahip olacak.Çift SIM kart alternatifiyle satışa sunulacak olan HTC’nin yeni üyesi, şimdilik Çin’de teyit edilmiş durumda. Fakat diğer Asya ülkeleriyle birlikte Avrupa’nın bazı ülkelerinde de HTC A50C’nin satışa sunulabileceği söyleniyor.

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0