• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC, Android M Güncellemesini Getiren İlk Şirketlerden Olacak

HTC, Android M Güncellemesini Getiren İlk Şirketlerden Olacak

0
0
0
0
0
HTC, Android M Güncellemesini Getiren İlk Şirketlerden Olacak
HTC’nin Kıdemli Global Online İletişim Direktörü olan Jeff Gordon resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, HTC One M9 ve M9+’a yakın bir Android M güncellemesinin geleceğini duyurdu.
HTC One M9’un genel olarak beğenilmemesi, şirketin elini daha da hızlandırmasına neden oldu. Bunu da kullanıcıların sosyal medya / forumlardaki olumsuz eleştirileri ve şirketin One M9’un duyurulmasından kısa bir süre sonra bazı akıllı telefon modelleri üzerinde çalışıyor olmasından anlıyoruz. Hatta HTC J Butterfly adında çıkacak olan yeni model, şirketin bu zamana kadar donanım açısından en üst seviyedeki akıllı telefonu olma özelliğini taşıyor. Kullanıcılarının gönlünü almak için her yolu denemeye başlayan HTC, galiba bunu Android M güncellemesinin yakın bir zamanda HTC One M9 ve M9+’a gelmesiyle başaracak.

HTC’nin Kıdemli Global Online İletişim Direktörü Jeff Gordon, resmi Twitter sayfasından aşağıdaki tweeti attı.
 
İyi haberlerinin olduğunu söyleyen Gordon, Android M güncellemesinin yakın bir zamanda One M9 ve M9+’a geleceğini, bunu da yakın bir zamanda ilan edeceklerini duyurdu. Önceliğini bu iki modele verecek olan HTC’nin daha sonra da aynı güncellemeyi One M8’e getireceğini düşünüyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0